"Różal" na KSW 35 w Ergo Arenie : MMA News
Wszystkie

„Różal” na KSW 35 w Ergo Arenie

Z niepotwierdzonych jeszcze oficjalnie informacji wynika, że Marcin Różalski będzie jednym z bohaterów gali KSW 35 w Ergo Arenie. „Płocki Barbarzyńca” w Trójmieście będzie chciał odbudować swoją formę po porażce, jakiej doznał w październiku 2015 roku w Londynie.

Jak na razie nie wiadomo, kto ma być rywalem „Różala” na KSW 35. Prawdopodobnie będzie to jednak zawodnik walczący już w polskiej federacji, stąd grono potencjalnych rywali zawęża się do: Marcina Gułasia, Mariusza Pudzianowskiego czy Michała Kity.

Różalski karierę w MMA rozpoczął w 2011 roku, wiążąc się kontraktem z KSW. Od tego czasu stoczył w najlepszej polskiej organizacji 8 walk, z czego 5 wygrał. 37-latek z Płocka znany jest z „ciętego języka” oraz bezpardonowego stylu walki.

Podczas KSW 35 w Ergo Arenie wystąpić mają również Mariusz Pudzianowski, Mamed Chalidow i Michał Materla. Gala wstępnie planowana jest na 28 maja.

Kliknij aby skomentować

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Popularne

FACEBOOK

Nadszedł czas, aby ten świat wojowników został doceniony i uhonorowany marką o której każdy zawodnik będzie mówił z dumą. Wszystkie produkty BELTOR: suplementy, odzież i akcesoria są specjalnie projektowane dla tych, którzy utożsamiają się ze światem sportów walki.

Powered by BELTOR.eu.

Copyright © 2015 Strefa Sztuk Walki. Wszystkie prawa zastrzeżone.