KSW 34 na Torwarze!
Polskie MMA

Mistrzowskie rozdanie na KSW 34, 5 marca w Warszawie

Największa organizacja MMA w Europie wraca po dwóch latach do Warszawy aż z trzema walkami o tytuł mistrza KSW. Dzięki imponującym występom podczas niedawnej KSW 33 w Krakowie, dużo szybciej niż się spodziewano do okrągłej klatki powrócą dwaj niekwestionowani mistrzowie: król wagi ciężkiej Karol Bedorf oraz pierwszy w historii czempion w kategorii piórkowej Artur „Kornik” Sowiński. Obaj dołączą do ogłoszonego już wcześniej najmłodszego mistrza KSW, najlepszego półciężkiego w Polsce Tomasza Narkuna.

Niestety na KSW 34 nie wystąpi Borys Mańkowski, który musiał wycofać się z wcześniej anonsowanego pojedynku z powodu odnowionego urazu kostki.

W pojedynku wieczoru wydarzenia na warszawskim Torwarze wystąpi mistrz KSW w królewskiej kategorii i autor najbardziej spektakularnego nokautu mijającego roku Karol Bedorf (13-2, 4 KO, 5 Sub). Podczas swojego ostatniego występu popularny „Coco” fantastycznym kopnięciem odprawił Michała Kitę, broniąc tym samym po raz drugi pasa wagi ciężkiej i zwyciężając po raz siódmy z rzędu.

Walczący w KSW już od ponad pięciu lat Artur Sowiński (16-7, 6 KO, 6 Sub), powróci pokazać się stołecznym kibicom w pierwszej obronie tytułu w limicie do 66 kilogramów. Reprezentant Silesian Cage Club w Krakowie, po obfitującym zwroty akcji starciu, wypunktował faworyzowanego Japończyka Klebera Koike Erbsta, zdobywając zasłużone uznanie kibiców oraz właścicieli KSW, którzy nagrodzili pojedynek bonusem z najlepszą walkę wieczoru.

Bilety na KSW 34, 5 marca w hali Torwar w Warszawie są dostępne w serwisie eBilet.pl.

Kliknij aby skomentować

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Popularne

FACEBOOK

Nadszedł czas, aby ten świat wojowników został doceniony i uhonorowany marką o której każdy zawodnik będzie mówił z dumą. Wszystkie produkty BELTOR: suplementy, odzież i akcesoria są specjalnie projektowane dla tych, którzy utożsamiają się ze światem sportów walki.

Powered by BELTOR.eu.

Copyright © 2015 Strefa Sztuk Walki. Wszystkie prawa zastrzeżone.