Mamed Chalidow głodny zwycięstw i pasa. Chce rewanżu z Askhamem!
Polskie MMA

Mamed Chalidow głodny zwycięstw i rywalizacji. Chce rewanżu!

Mamed Chalidow jednak na dobre wrócił do rywalizacji w KSW. Legenda polskiego MMA była gościem ostatniej audycji „Jurasówki” w „newonce.radio”. –  Ja chcę powrotu, chcę wygrywać. Wiesz, stać mnie na pas, czuję, że mam siłę. Mam chęć, będę dążył do tego, aby Scottowi zabrać pas – powiedział. 

Chalidow ostatnia walkę stoczył 7 grudnia na gali KSW 52 w Gliwicach i przegrał ze Scottem Askhamem po jednogłośnej decyzji sędziów. Gdyby spojrzeć w rekord byłego mistrza można zobaczyć, że ostatnie zwycięstwo odniósł on niemal trzy lata temu, kiedy na Stadionie Narodowym pokonał Borysa Mańkowskiego.

Trzy porażki z rzędu to wystarczający motyw do zmian i nowej motywacji, która pojawiła się u Chalidowa. Ten w audycji prowadzonej przez Łukasza Jurkowskiego jasno powiedział, że interesuje go szybki rewanż z Askhamem i odzyskanie pasa w wadze średniej.

– Niech on nie zestawia, tylko zgodzi się na naszą drugą walkę. On mnie wyzwał. Ja podjąłem z nim walkę. Przegrałem, okej. Ja wiem, dlaczego on tę walkę wygrał. Niech teraz on da mi szansę. Chcę spróbować się z nim jeszcze raz, niech da mi tę szansę. Niech gość nie zestawia mnie z Michałem, tylko ze sobą – dodał.

Kliknij aby skomentować

Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

ANKIETA

Kto wygra na FEN 28?

Zobacz wyniki

Popularne

FACEBOOK

Nadszedł czas, aby ten świat wojowników został doceniony i uhonorowany marką o której każdy zawodnik będzie mówił z dumą. Wszystkie produkty BELTOR: suplementy, odzież i akcesoria są specjalnie projektowane dla tych, którzy utożsamiają się ze światem sportów walki.

Powered by BELTOR.eu.

Copyright © 2015 Strefa Sztuk Walki. Wszystkie prawa zastrzeżone.