To byłby hit. Chalidow chce walki z Silvą! : MMA News
Wszystkie

Mamed Chalidow chce walki w Wanderleiem Silvą!

Takiego starcia na polskiej ziemi jeszcze nie było. Mamed Chalidow w wywiadzie dla Wirtualnej Polski zdradził, że chciałby zmierzyć się z legendą MMA, weteranem UFC i Pride FC, Wanderleiem Silvą. Gwiazda KSW prosi włodarzy swojej federacji o zorganizowanie pojedynku z Brazylijczykiem. Czy to możliwe?

Chalidow z rozmowie z Arturem Mazurem wypowiedział się na temat ewentualnej walki z „The Axe Murderer”. Przypomnijmy, że Silva został niedawno zwolniony z kontraktu z UFC i jest obecnie wolnym zawodnikiem: – Jak najbardziej jestem za. Nie chcę łatwych walk, zawsze chcę wyzwań i to byłoby kolejne. To może zwrócę się do federacji KSW: najpierw Karaoglu, a później załatwcie pojedynek z Wanderleiem Silvą!

Niemal pewne jest jednak, że kolejnym rywalem  Mameda Chalidowa będzie Turek Aziz Karaoglu. Do ich starcia ma dojść na majowej gali KSW 35 w Ergo Arenie. Dla Czeczena z polskim obywatelstwem będzie to pierwsza walka w obronie wywalczonego pasa wagi średniej.

Kliknij aby skomentować

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Popularne

FACEBOOK

Nadszedł czas, aby ten świat wojowników został doceniony i uhonorowany marką o której każdy zawodnik będzie mówił z dumą. Wszystkie produkty BELTOR: suplementy, odzież i akcesoria są specjalnie projektowane dla tych, którzy utożsamiają się ze światem sportów walki.

Powered by BELTOR.eu.

Copyright © 2015 Strefa Sztuk Walki. Wszystkie prawa zastrzeżone.