KSW na Stadionie Narodowym?! Gala możliwa w 2017 roku! : MMA News
Wszystkie

KSW na Stadionie Narodowym?! Gala możliwa w 2017 roku!

KSW wychodzi ze swoimi galami nie tylko za granicę, ale ma zamiar zapełnić także ponad 50-tysięczny Stadion Narodowy w Warszawie. Jak informuje Artur Mazur z Wirtualnej Polski, włodarze polskiej federacji przymierzają się do organizacji wydarzenia w tym wyjątkowym miejscu.

Wstępny termin to lato 2017 roku. – Wyraziliśmy chęć współpracy i zabieramy się do działania. Chcemy, aby wydarzenie odbyło się latem 2017 roku. Przez ponad 2 lata nie udało nam się zrobić jednego kroku do przodu, a teraz, dzięki nowym władzom zarządzającym stadionem zrobiliśmy ich kilkanaście. Tak blisko realizacji celu jeszcze nie byliśmy – wyjawił w rozmowie z WP Maciej Kawulski, współwłaściciel KSW.

Tym samym KSW może pójść śladem legendarnej organizacji Pride FC, która również gościła na największych stadionach w Japonii. Tą drogą podążą również UFC, o czym świadczy choćby listopadowa gala z 2015 roku w Melbourne, na której Joanna Jędrzejczyk obroniła pas mistrzyni wagi słomkowej.

Odniosłem wrażenie, że pan Jakub Opara z PL.2012+ jest wizjonerem, podobnie jak KSW. Uwierzyłem, że wreszcie spotkali się ludzie, którzy w są stanie doprowadzić do tego bezprecedensowego wydarzenia, o którym będzie mówił cały świat. MMA w tej części globu jeszcze nie było pokazywane na tak dużej arenie – dodał Kawulski.

Kliknij aby skomentować

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Popularne

FACEBOOK

Nadszedł czas, aby ten świat wojowników został doceniony i uhonorowany marką o której każdy zawodnik będzie mówił z dumą. Wszystkie produkty BELTOR: suplementy, odzież i akcesoria są specjalnie projektowane dla tych, którzy utożsamiają się ze światem sportów walki.

Powered by BELTOR.eu.

Copyright © 2015 Strefa Sztuk Walki. Wszystkie prawa zastrzeżone.