KSW 34 – wielki powrót do stolicy - Strefa Sztuk Walki - Świat MMA i kickboxingu w jednym miejscu
Wszystkie

KSW 34 – wielki powrót do stolicy

Fot. Federacja KSW

Blisko dwa lata kibice z Warszawy czekali na powrót KSW do stolicy. Dzień gali zbliża się wielkimi krokami. Warto więc sobie przypomnieć, co wcześniej działo się w Warszawie.

Ostatni raz zawodnicy Konfrontacji gościli na Torwarze 22 marca 2014 roku podczas gali KSW 26. Wtedy to po raz trzeci w pamiętnym boju starli się Michał Materla i Jay Silva. Jednak pierwsza gala KSW na Torwarze odbyła się w październiku 2006 roku. I również to Michał Materla grał tam pierwsze skrzypce, wygrał bowiem turniej, który odbył się podczas tej właśnie gali. Aby jednak tego dokonać jednej nocy musiał stoczyć aż trzy pojedynki. Co jednak ciekawe, trzecim i ostatnim przeciwnikiem Materli w turnieju był Krzysztof Kułak, który już 5 marca ponownie zagości w hali Torwar, by po raz pierwszy w swojej karierze stoczyć walkę w okrągłej klatce, a nie ringu KSW.

Torwar nierozerwalnie łączy się z historią KSW, które narodziło się przecież w stolicy. Przez 10 lat odbyło się tam aż 11 gal Konfrontacji. Sama jednak Warszawa była już świadkiem 16 wydarzeń spod znaku KSW. Pierwsze pięć gal odbyło się bowiem w hotelu Marriott. Przez ostatnie 11 lat, tylko na Torwarze widzowie mieli okazję obejrzeć ponad 100 walk wojowników KSW! Razem z pierwszymi pięcioma galami starć było blisko 150. W trakcie historycznej gali z numerem 6, podczas której KSW zawitało ze swoim produktem na Torwar, tylko dwa pojedynki zakończyły się decyzjami sędziowskimi. Jak będzie teraz? Przekonamy się niebawem.

5 marca warszawskiej publiczności swoje umiejętności zaprezentuje aż trzech mistrzów KSW. Dla Karola Bedorfa będzie to powrót na dobrze znany mu Torwar – walczył w tej hali już trzy razy, podczas gal z numerami 8, 15 i 22. Artur Sowiński również miał już okazję przedstawić się kibicom w stolicy podczas gali KSW 26. Dla Tomasza Narkuna będzie to debiut na Torwarze.

Podczas KSW 34 widzowie będą mieli również okazję zobaczyć ponownie w akcji takich zawodników jak: Maciej Jewtuszko, Aslambek Saidov, Łukasz Bieńkowski czy Szymon Bajor. 9 pojedynków, w tym trzy walki mistrzowskie zagwarantują niezapomnianą dawkę emocji, a powrót do Warszawy bez wątpienia okaże się wspaniałym, sportowym wydarzeniem, które koniecznie trzeba zobaczyć!

Kliknij aby skomentować

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Popularne

FACEBOOK

Nadszedł czas, aby ten świat wojowników został doceniony i uhonorowany marką o której każdy zawodnik będzie mówił z dumą. Wszystkie produkty BELTOR: suplementy, odzież i akcesoria są specjalnie projektowane dla tych, którzy utożsamiają się ze światem sportów walki.

Powered by BELTOR.eu.

Copyright © 2015 Strefa Sztuk Walki. Wszystkie prawa zastrzeżone.