KSW 34 w otwartym Polsacie i Polsacie Sport : MMA News
Wszystkie

KSW 34 w otwartym Polsacie i Polsacie Sport

Dobra informacja dla fanów MMA w Polsce. Jak poinformował Martin Lewandowski, współwłaściciel federacji KSW, kolejna gala, która 5 marca zawita na warszawski Torwar, będzie pokazywana w telewizji Polsat oraz na antenie Polsatu Sport. Prawdopodobnie pozostałe tegoroczne imprezy polskiej federacji będą jednak pokazywane w płatnym systemie PPV.

To z pewnością ulga dla portfela wielu fanów MMA nad Wisłą. Od pewnego czasu ci przyzwyczaili się do płacenia 40 zł za możliwość obejrzenia jednej gali.

O KSW 34

Największa organizacja MMA w Europie powraca do swoje kolebki – miasta, w którym rozpoczęła się historia KSW. Już 5 marca KSW 34 zagości na warszawskim Torwarze, gdzie Federacji nie było już prawie dwa lata. Dzięki imponującym występom podczas niedawnej KSW 33 w Krakowie, dużo szybciej niż się spodziewano do okrągłej klatki powrócą dwaj niekwestionowani mistrzowie: król wagi ciężkiej Karol Bedorf (13-2, 4 KO, 5 Sub) oraz pierwszy w historii czempion w kategorii piórkowej Artur „Kornik” Sowiński (16-7, 6 KO, 6 Sub). Obaj dołączą do ogłoszonego już wcześniej najmłodszego mistrza KSW, najlepszego półciężkiego w Polsce Tomasza Narkuna (11-2, 1 KO, 10 Sub).

Kliknij aby skomentować

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Popularne

FACEBOOK

Nadszedł czas, aby ten świat wojowników został doceniony i uhonorowany marką o której każdy zawodnik będzie mówił z dumą. Wszystkie produkty BELTOR: suplementy, odzież i akcesoria są specjalnie projektowane dla tych, którzy utożsamiają się ze światem sportów walki.

Powered by BELTOR.eu.

Copyright © 2015 Strefa Sztuk Walki. Wszystkie prawa zastrzeżone.