ACB 29 w Warszawie : MMA News
Polskie MMA

Kolejne mocne pojedynki na karcie ACB 29

ACB od samego początku istnienia stawia na mocną kartę walk. To właśnie dzięki takiemu podejściu organizacja zyskała miano trudnego terenu do zdobycia, a zawodnicy na niej walczący przechodzą prawdziwy test swoich umiejętności. Nie inaczej będzie 6 lutego 2016r. na warszawskim Torwarze. 

W drugiej odsłonie karty walk ACB 29 organizatorzy ujawnilidwa zestawienia. Wśród nich znajduje się pojedynek jednego z najbardziej utalentowanych polskich zawodników kategorii lekkiej – Adrian Zieliński.

Adrian Zieliński (14-4) vs Ustarmagomed Gadzidaudov (7-2)
Kategoria: -70 kg

Były mistrz PLMMA, czołowy polski zawodnik wagi lekkiej Adrian Zieliński po siedmiu wygranych z rzędu, został zatrzymany przez Andreia Koshkina podczas gali ACB 24. W podobnej sytuacji jestjego przeciwnik. Co ciekawe, dla Ustarmagomeda Gadzidaudova będzie to pierwszy pojedynek w kategorii lekkiej, do której postanowił zejść po ostatniej przegranej z Albertem Duraevem. Obaj zawodnicy z całą pewnością będą chcieli ponownie wejść na falę zwycięskich pojedynków, dlatego ich walka na warszawskim Torwarze zapowiada się naprawdę emocjonująco.

Raisov Yusup (7-0) vs Rafaello Oliveira (17-8)
Kategoria: -66 kg

Interesującym starciem będzie również pojedynek amerykańsko-rosyjski.Niepokonany Raisov Yusupstanie naprzeciwko Rafaello Oliveira. Raisov to Rosjanin, który nie lubi oddawać wyniku pojedynków w ręce sędziów, czego dowodem jest zakończenie sześciu z siedmiu walk przed czasem. Rafaello Oliveiranatomiast, to były zawodnik UFC, który pierwszy raz zawodowo walczył ponad jedenaście lat temu. 6 lutego czeka nas ciekawa walka, w której rosyjska młodość zmierzy się z amerykańskim doświadczeniem.

Gala ACB 29 odbędzie się 6 lutego 2016 r. na warszawskim Torwarze. Bilety są do nabycia na stronie www.TicketPro.pl.

Kliknij aby skomentować

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Popularne

FACEBOOK

Nadszedł czas, aby ten świat wojowników został doceniony i uhonorowany marką o której każdy zawodnik będzie mówił z dumą. Wszystkie produkty BELTOR: suplementy, odzież i akcesoria są specjalnie projektowane dla tych, którzy utożsamiają się ze światem sportów walki.

Powered by BELTOR.eu.

Copyright © 2015 Strefa Sztuk Walki. Wszystkie prawa zastrzeżone.