FEN 10: Gold Edition – bonusy! - Strefa Sztuk Walki - Świat MMA i kickboxingu w jednym miejscu
Polskie MMA

FEN 10: Gold Edition – bonusy!

Każda gala rodzi nowych bohaterów i nowe historyczne wydarzenia. Nie inaczej było przy jubileuszowej FEN 10 Gold Edition w Lubinie, w dniu 9 stycznia 2016 roku. Orgniazacja Fight Exclusive Night postanowiła wyróżnić czwórkę zawodników, którzy na długo pozostaną w pamięci kibiców. Wyróżnienia i bonusy przyznajemy w kategoriach „Najlepsza Walka”, „Nokaut Wieczoru” i „Poddanie Wieczoru”.


Za „Najlepszą Walkę” uznano main event FEN 10, czyli pojedynek Ormianina, Anatolija Hunanyana i Pawła Biszczaka z Legnicy. Było to jedno z najlepszych i najdramatyczniejszych starć w całej historii gal Fight Exclusive Night. Zwyciężył Paweł Biszczak, ale po ekstremalnym wysiłku, a Hunanyan zasłużył swoja postawą na uznanie i szacunek.
„Nokaut Wieczoru” zaserwował Bartosz Muszyński z KS Metraco Armia Polkowice, swojemu rywalowi Janu „Malkriado” Cruzowi z Portugalii i było to bardzo efektowne rozpoczęcie lubińskiej gali. Prawy sierp dosłownie ściął z nóg ciemnoskórego zawodnika w 2 rundzie i wyglądało to bardzo efektownie. Właściciele FEN docenili tę akcję wyróżniając ją bonusem.
„Poddanie Wieczoru” to domena Jacka Krefta z Mad Dogs Gdynia, który błyskawicznie zdominował pojedynek i już w pierwszej rundzie założył w parterze dźwignię na ramię zmuszając do poddania Adama Golonkiewicza z Opola. Była to bardzo efektowna akcja, poprzedzona dominacją Krefta. Dlatego właśnie tę akcję uznano za najlepszą.
Warto pogratulować wyróżnionym zawodnikom i podziękować im za wysiłek i przygotowania, które doprowadziły ich do indywidualnego wyróżnienia przez kibiców i organizację FEN.

Kliknij aby skomentować

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Popularne

FACEBOOK

Nadszedł czas, aby ten świat wojowników został doceniony i uhonorowany marką o której każdy zawodnik będzie mówił z dumą. Wszystkie produkty BELTOR: suplementy, odzież i akcesoria są specjalnie projektowane dla tych, którzy utożsamiają się ze światem sportów walki.

Powered by BELTOR.eu.

Copyright © 2015 Strefa Sztuk Walki. Wszystkie prawa zastrzeżone.