Dwie nowe walki na ACB 29 w Warszawie : MMA News
Wszystkie

Dwie nowe walki w karcie ACB 29 w Warszawie

Dwie nowe walki zostały dodane do karty walk nadchodzącej gali ACB 29, która 6 lutego odbędzie się w Warszawie. W jednej z nich znany z występów w KSW, Wojciech Orłowski (MMA 3-7), zmierzy się z Krzysztofem Pietraszkiem (MMA 5-9). Z kolei w wadze lekkiej David Iberico (MMA 13-2) skrzyżuje rękawice z Magomedem Khamzaevem (MMA 7-2).

Pietraszek w ubiegłym roku stoczył aż osiem walk, z czego siedem szybko przegrał. Zawodnik z Ełku brał pojedynki „na zawołanie” i uratował m.in. walki na galach FEN 5, FEN 8 czy Xcage 8.  W tym rozpędzie udało mu się jednak odnieść niespodziewany sukces, pokonując Adama Oknińskiego w Warszawie. Wojciech Orłowski w listopadzie powrócił do MMA w Hiszpanii na gali Cagemania. Polak dość pechowo zakończył pojedynek z miejscowym zawodnikiem, gdyż ten sfaulował Polaka uderzeniami w tył głowy, a walka została uznana jako „no contest”.

Organizacja Absolute Championship Berkut przygotowała również trailer nadchodzącej gali:

 

Kliknij aby skomentować

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Popularne

FACEBOOK

Nadszedł czas, aby ten świat wojowników został doceniony i uhonorowany marką o której każdy zawodnik będzie mówił z dumą. Wszystkie produkty BELTOR: suplementy, odzież i akcesoria są specjalnie projektowane dla tych, którzy utożsamiają się ze światem sportów walki.

Powered by BELTOR.eu.

Copyright © 2015 Strefa Sztuk Walki. Wszystkie prawa zastrzeżone.