"Pudzian", Chalidow i Materla na KSW 35?! : MMA News
Wszystkie

Duże plany KSW na galę w Ergo Arenie. „Pudzian”, Chalidow i Materla w walkach wieczoru

fot. KSW

Maciej Kawulski w magazynie „Puncher” wyjawił, że jego federacja przymierza się do zorganizowania trzech dużych walk podczas majowej gali w Ergo Arenie. W klatce na KSW 35 pojawić mają się mistrz kategorii średniej, Mamed Chalidow, Mariusz Pudzianowski oraz Michał Materla.

KSW wstępnie planuje zorganizować w Trójmieście rewanż pomiędzy Michałem Materlą a Kendallem Grove’em. W ich pierwszym pojedynku, który w czerwcu 2013 roku również odbył się w Ergo Arenie, górą był Polak, ale starcie miało wyrównany przebieg. Z kolei rywalem Mameda Chalidowa będzie prawdopodobnie Aziz Karaoglu. Turek wygrał trzy ostatnie walki w KSW, pokonując przez nokauty kolejno Piotra Strusa, Jaya Silvę i Maiquela Falcao. 38-latek mieszkający w Dusseldorfie łącznie w trzech występach dla KSW nie spędził w klatce nawet pięciu minut.

Na razie nie jest znane nazwisko rywala Mariusza Pudzianowskiego. „Pudzian” w ostatniej walce, na KSW 32 w Londynie, przegrał przez TKO z doświadczonym kickboxerem, Peterem Grahamem.

 

Kliknij aby skomentować

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Popularne

FACEBOOK

Nadszedł czas, aby ten świat wojowników został doceniony i uhonorowany marką o której każdy zawodnik będzie mówił z dumą. Wszystkie produkty BELTOR: suplementy, odzież i akcesoria są specjalnie projektowane dla tych, którzy utożsamiają się ze światem sportów walki.

Powered by BELTOR.eu.

Copyright © 2015 Strefa Sztuk Walki. Wszystkie prawa zastrzeżone.