Hitowe starcia lutego z udziałem Polaków w MMA : MMA News
Wszystkie

Maksimum emocji w lutym. Sprawdź hitowe starcia, które czekają Polaków w MMA

W lutym fani MMA w Polsce nie powinni narzekać na brak emocji. Trzy duże gale – UFC 196 w Las Vegas, ACB 29 w Warszawie i UFC Fight Night w Londynie to gwarancja wysokiego poziomu sportowego. Oto walki z udziałem Polaków, które naszym zdaniem trzeba koniecznie zobaczyć. 

Damian Grabowski vs Derrick Lewis

grabowski bellator

Data: 6.02.2016

Gala: UFC Fight Night 82 w Las Vegas

W lutym w oktagonie UFC zadebiutuje długo wyczekiwany w amerykańskiej organizacji Damian Grabowski. Polak zmierzy się z wymagającym Derrickiem Lewisem, który w UFC ma już za sobą sześć walk. Były mistrz M-1 Global w wadze ciężkiej od dłuższego czasu przygotowuje się do walki w Stanach Zjednoczonych. Polak już pierwszym występie został doceniony przez światowego potentata MMA, gdyż pojedynek z jego udziałem odbędzie się na dużej gali UFC Fight Night 82, podczas której Johny Hendricks zmierzy się z Stephenem Thompsonem.

 

Michał Andryszak vs Bjorn Schmiedeberg

andryszak vs shmiedeberg

Data: 06.02.2016

Gala: ACB 29 w Warszawie

Andryszak to już niemal weteran rosyjskiej organizacji. Dla „Longera” będzie to już czwarta walka dla ACB. Tym razem zawodnik Ankosu Zapasy Poznań zmierzy się z Niemcem Bjornem Schmiedebergiem. Ten do tej pory rywal Polaka występował głównie w ojczyźnie, gdzie zanotował wygraną nad m.in. Szymonem Bajorem. Andryszak w ostatnim występie w zaledwie 17 sekund uporał się z Andrzejem Kulikiem.

 

Daniel Omielańczuk vs Jarijs Danho

omielańczuk daniel

Data: 27.02.2016

Gala: UFC Fight Night w Londynie

Daniel Omielańczuk w UFC walczy od 2013 roku. Polak do tej pory zanotował dwie wygrane i tyle samo porażek. Zawodnik z Warszawy w efektownym stylu znokautował Nandora Guelmino i Chrisa de la Rochę. Teraz przyjdzie mu przetestować umiejętności Jarjisa Danho, Syryjczyka, który zadebiutuje w największej organizacji na świecie.

 

Łukasz Sajewski vs Teemu Packalen

sajewski vs packalen

Data: 27.02.2016

Gala: UFC Fight Night w Londynie

Walkę o wszystko stoczy w stolicy Wielkiej Brytanii Łukasz Sajewski. „Wookie” ma za sobą porażkę w debiucie w UFC z Nickiem Heinem, której doznał w czerwcu ubiegłego roku w Berlinie. Teraz rywalem czołowego zawodnika wagi lekkiej w Polsce będzie Fin o świetnych umiejętnościach grapplerskich, Teemu Packalen. Dla zawodnika z Turku będzie to również starcie o „być albo nie być”, gdyż w debiucie musiał uznać wyższość Mickaela Lebouta.

 

Krzysztof Jotko vs Bradley Scott

scott vs jotko

Data: 27.02.2016

Gala: UFC Fight Night w Londynie

Coraz śmielsze kroki w UFC stawia Krzysztof Jotko. Zawodnik urodzony w Ornecie ma na swoim koncie już trzy wygrane, przy tylko jednej porażce w amerykańskiej organizacji. W Londynie rywalem 26-letniego Polaka będzie Bradley Scott, który kontraktem z Daną White’em związał się w 2012 roku. Od tego czasu wygrał on dwie walki i tyle samo przegrał.

Kliknij aby skomentować

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Popularne

FACEBOOK

Nadszedł czas, aby ten świat wojowników został doceniony i uhonorowany marką o której każdy zawodnik będzie mówił z dumą. Wszystkie produkty BELTOR: suplementy, odzież i akcesoria są specjalnie projektowane dla tych, którzy utożsamiają się ze światem sportów walki.

Powered by BELTOR.eu.

Copyright © 2015 Strefa Sztuk Walki. Wszystkie prawa zastrzeżone.