ACB 29 na Torwarze : MMA News
Polskie MMA

Absolute Championship Berkut – 6 lutego w Warszawie

Ogromnie miło nam poinformować polskich fanów mieszanych sztuk walki, że w 2016 roku nasza organizacja – Absolute Championship Berkut – po raz drugi zorganizuje galę w Polsce i ponownie zagości na Mazowszu! Wydarzenie ACB 29 odbędzie się 6 lutego w Warszawie.

Skoro gala zawita do stolicy, więc nie mogliśmy wybrać bardziej klimatycznej lokalizacji, od wielu lat nieodłącznie związanej z największymi polskimi imprezami MMA. Gala odbędzie się na warszawskiej hali “Torwar”. O naszym przedsięwzięciu nad Wisłą za kulisami mówiło się już od kilku miesięcy. Teraz możemy zdradzić iż było zaplanowane już od dawna, mieliśmy ustalony termin i miejsce eventu! Grudzień będzie miesiącem, w którym przetniemy “pępowinę” promocyjną!

Bardzo szanujemy wymagających polskich kibiców i pasjonatów wszechstylowej walki wręcz, dlatego zafundujemy Wam prawdziwy spektakl i emocje z udziałem całej plejady gwiazd polskiej sceny MMA! ACB to przede wszystkim wymiar sportowy i na tym chcemy się w dalszym ciągu koncentrować. Stawiamy na mocne rozpiski, ciekawe i trudne zestawienia. Nie inaczej będzie na Torwarze!

Na warszawskiej gali wystąpią czołowi polscy zawodnicy z każdej kategorii wagowej, od wagi ciężkiej po muszą! Już 6 lutego zobaczycie w klatce ACB m.in. ciężkiego Michała Andryszaka (MMA 14-6), półciężkich: Tomasza Janiszewskiego (MMA 5-5) oraz powracającego Wojciecha Orłowskiego (MMA 3-7), średniego Adama Zająca (MMA 8-2-1), półśrednich: byłego zawodnika UFC Pawła Pawlaka (MMA 11-2) oraz perspektywicznego Emila Różewskiego (MMA 6-1), lekkiego Adriana Zielińskiego (MMA 14-4), piórkowego Ormianina Armena Stepanyana (MMA 1-1), koguciego Damiana Szmigielskiego (MMA 6-1) oraz najlepszego polskiego muszego Marcina Lasotę (MMA 9-2)!

Z czasem, systematycznie będziemy Was informować o konkretnych pojedynkach. Na pewno nie będziecie zawiedzeni. W naszym przypadku nie ma mowy o łatwych walkach i nabijaniu rekordów! Już dziś rusza sprzedaż biletów na wydarzenie ACB 29 w Warszawie. Wejściówki będą dostępne na serwisie TicketPro.pl! Gorąco zapraszamy na naszą wielką polską galę!

Bramy Torwaru czekają!

inf. prasowa

Kliknij aby skomentować

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Popularne

FACEBOOK

Nadszedł czas, aby ten świat wojowników został doceniony i uhonorowany marką o której każdy zawodnik będzie mówił z dumą. Wszystkie produkty BELTOR: suplementy, odzież i akcesoria są specjalnie projektowane dla tych, którzy utożsamiają się ze światem sportów walki.

Powered by BELTOR.eu.

Copyright © 2015 Strefa Sztuk Walki. Wszystkie prawa zastrzeżone.