Media trening KSW w poniedziałek : MMA News
Wszystkie

Trening Trzech Mistrzów KSW oraz oficjalny Media Trening przed KSW 34 w poniedziałek na Bemowie

Federacja KSW informuje, że 29 lutego w hali OSiR Bemowo przy ul. Obrońców Tobruku 40 odbędzie się Trening Trzech Mistrzów KSW z uczniami bemowskich szkół oraz oficjalny Media Trening przed galą KSW 34 w Warszawie.

Już w najbliższy poniedziałek o godzinie 16:30 trzej mistrzowie KSW i uczestnicy warszawskiej gali Karol Bedorf, Tomasz Narkun i Artur Sowiński poprowadzą godzinny trening podstaw MMA dla uczniów okolicznych szkół na Bemowie. Wydarzenie jest otwarte dla mediów.

Następnie o 17:30 rozpocznie się oficjalny Media Trening przed KSW 34, w którym oprócz wspomnianej trójki udział wezmą również pretendent do tytułu KSW w wadze ciężkiej James McSweeney oraz Aslambek Saidov, Krzysztof Kułak, Maciej Jewtuszko i Łukasz Bieńkowski. Wydarzenie jest otwarte dla mediów oraz kibiców.

KSW34_media

Kliknij aby skomentować

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Popularne

FACEBOOK

Nadszedł czas, aby ten świat wojowników został doceniony i uhonorowany marką o której każdy zawodnik będzie mówił z dumą. Wszystkie produkty BELTOR: suplementy, odzież i akcesoria są specjalnie projektowane dla tych, którzy utożsamiają się ze światem sportów walki.

Powered by BELTOR.eu.

Copyright © 2015 Strefa Sztuk Walki. Wszystkie prawa zastrzeżone.