ACB 53: Young Eagles w Olsztynie! W rozpisce Zieliński, Celiński, Kiełek i inni
Wszystkie

ACB 53: Young Eagles w Olsztynie! W rozpisce Zieliński, Celiński, Kiełek i inni

Czwarta wizyta federacji Absolute Championship Berkut w Polsce oficjalnie potwierdzona. Już 18 lutego w Hali Urania zaprezentują się czołowi reprezentanci miejscowego klubu Arrachion Berkut, czyli Adrian Zieliński (MMA 16-5), Karol Celiński (MMA 12-6) czy Paweł Kiełek (MMA 7-2-1).

W rozpisce drugiej w historii gali ACB w Olsztynie znaleźli się jeszcze Piotr Karwowski, Patryk Wołodkiewicz oraz Kamil Unruh. Jak na razie rywale polskich fighterów nie zostali ogłoszeni. Ostatni raz organizacja Mairbeka Khasieva gościła w Polsce we wrześniu 2016 roku, wówczas również przygotowując galę w stolicy Warmii i Mazur.

Z kolei 11 marca w Manchesterze debiutancki pojedynek pod szyldem stoczy Mamed Chalidow, który za pomocą mediów społecznościowych zachęca kibiców do wsparcia go w walce z Luke’em Barnattem.

Kliknij aby skomentować

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Popularne

FACEBOOK

Nadszedł czas, aby ten świat wojowników został doceniony i uhonorowany marką o której każdy zawodnik będzie mówił z dumą. Wszystkie produkty BELTOR: suplementy, odzież i akcesoria są specjalnie projektowane dla tych, którzy utożsamiają się ze światem sportów walki.

Powered by BELTOR.eu.

Copyright © 2015 Strefa Sztuk Walki. Wszystkie prawa zastrzeżone.