Tomasz Adamek - Eric Molina na PBN 5 w Krakowie? : Boxing News
Boks

Tomasz Adamek – Eric Molina na PBN 5 w Krakowie?!

adamek poster

Był pretendent do tytułu mistrza świata WBC w wadze ciężkiej, Eric Molina, ma być rywalem Tomasza Adamka na gali Polsat Boxing Night 5 w Krakowie. Wydarzenie odbędzie się 5 kwietnia. Informację za pośrednictwem Twiitera przekazał dziennikarz Polsatu Sport, Mateusz Borek.

Nazwisko Moliny to z pewnością zaskoczenie dla polskich fanów, którzy raczej spodziewali się rywala z Polski dla „Górala”. „Drummer Boy” legitymuje się jednak soldnym rekordem zawodowym 24 zwycięstw (18 przez nokaut) i 3 porażek. W 2015 roku stoczył on pojedynek z mistrzem świata WBC, Deontayem Wilderem i przegrał w 9. rundzie przez nokaut.

Z kolei Adamek ostatnią walkę zanotował we wrześniu 2015 roku, pokonując w Atlas Arenie Przemysława Saletę na gali Polsat Boxing Night 4. Pięściarz z Gilowic to były mistrz świata w dwóch kategoriach wagowych – półciężkiej i junior ciężkiej oraz pretendent do tytułu mistrza świata w królewskiej dywizji.

Kliknij aby skomentować

Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

ANKIETA

Czy Joanna Jędrzejczyk odzyska pas mistrzyni UFC?

Zobacz wyniki

Popularne

FACEBOOK

Nadszedł czas, aby ten świat wojowników został doceniony i uhonorowany marką o której każdy zawodnik będzie mówił z dumą. Wszystkie produkty BELTOR: suplementy, odzież i akcesoria są specjalnie projektowane dla tych, którzy utożsamiają się ze światem sportów walki.

Powered by BELTOR.eu.

Copyright © 2015 Strefa Sztuk Walki. Wszystkie prawa zastrzeżone.