Anthony Joshua sprawdzi się w MMA?
Boks

Anthony Joshua sprawdzi się w MMA?

Anthony Joshua

Mistrz olimpijski w boksie z Londynu i ostatni pogromca Władimira Kliczki, Anthony Joshua, jest również zainteresowany debiutem w nowej formule walki. Fenomenalny Anglik w rozmowie ze Sky Sports wyznał, że nie daje sobie większych szans w klatce, chyba, że reguły walki będą nieco inne. 

Joshua w październiku ma zmierzyć w kolejnej obronie tytułu mistrza świata z Bułgarem Kubratem Pulewem, a stawką starcia będą pasy IBF, IBO i WBA w wadze ciężkiej. Na myśl jednak o zbliżającej się konfrontacji Floyda Mwyweathera Jr z Conorem McGregorem, sam Joshua nie wyklucza spróbowania swoich sił w mieszanych sztukach walki.

– Lubię rywalizację, zrobiłbym to. Pewnie bym przegrał. Miałbym jeden warunek – nie mogą stosować poddań. Niech kopią, używają łokci, gryzą, cokolwiek! Byle nie mogli mnie poddawać. Nie dam rady sam nikogo poddać. Nauczenie się tych rzeczy zajmuje sporo czasu, a ja go po prostu na to nie mam. Jeśli chodzi o czystą agresję oraz walkę, to zdecydowanie potrafię więc to mógłbym zrobić. Zobacz na bokserów, którzy poszli do MMA – zostali zdominowani w parterze. James Toney, Roy Jones, oni byli niesamowitymi bokserami, jednakże nie mogli rywalizować w klatce przez braki w parterze – wyznał Joshua. (tłumaczenie za mmarocks.pl).

Kliknij aby skomentować

Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

ANKIETA

Czy Joanna Jędrzejczyk odzyska pas mistrzyni UFC?

Zobacz wyniki

Popularne

FACEBOOK

Nadszedł czas, aby ten świat wojowników został doceniony i uhonorowany marką o której każdy zawodnik będzie mówił z dumą. Wszystkie produkty BELTOR: suplementy, odzież i akcesoria są specjalnie projektowane dla tych, którzy utożsamiają się ze światem sportów walki.

Powered by BELTOR.eu.

Copyright © 2015 Strefa Sztuk Walki. Wszystkie prawa zastrzeżone.