Rafał Kijańczuk: Tutaj można zobaczyć MMA na najwyższym poziomie
Beltor News

Rafał Kijańczuk: Tutaj można zobaczyć MMA na najwyższym poziomie

Rafał Kijańczuk (MMA 1-0) już 10 lutego będzie jednym z dwóch głównych, lokalnych bohaterów gali DKW Fight Night w Chełmie, która odbędzie się w hali MOSiR. Jakie nastawienie przed ważnym starciem z Ireneuszem Strawą ma młody zawodnik Team Beltor i Fabryki Sportku Chełm?

„Kijana”, przed pojedynkiem w Chełmie, wybrał się na obóz treningowy do cenionego klubu Berkut WCA Fight Team. Jak ocenia on sparingi z tak doświadczonymi zawodnikami, jak Łukasz Jurkowski, Daniel Omielańczuk czy Michał Materla? – Był to bardzo owocny pobyt. Myślę, że wyjazdy tutaj będę organizował przed każdą swoja walką. Tutaj można zobaczyć MMA na najwyższym poziomie, na pewno w Polsce, i z pewnością można ocenić swój poziom umiejętności na dany czas – wyznał podopieczny trenera Marcina Późniaka.

Zobacz całość rozmowy dla sporty-walki.org:

Kliknij aby skomentować

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Popularne

FACEBOOK

Nadszedł czas, aby ten świat wojowników został doceniony i uhonorowany marką o której każdy zawodnik będzie mówił z dumą. Wszystkie produkty BELTOR: suplementy, odzież i akcesoria są specjalnie projektowane dla tych, którzy utożsamiają się ze światem sportów walki.

Powered by BELTOR.eu.

Copyright © 2015 Strefa Sztuk Walki. Wszystkie prawa zastrzeżone.