Doskonały debiut Rafała Kijańczuka podczas KSW w Radomiu
Beltor News

Rafał Kijańczuk wygrywa w pierwszej rundzie na KSW 68!

Rafał Kijańczuk (11-4-0) nie mógł sobie wymarzyć lepszego debiutu pod banderą KSW! Polak już w pierwszej rundzie pokonał przez techniczny nokaut Yanna Kouadję podczas KSW 68 w Radomiu.

Popularny „Kijana” swoją kolejną walkę w zawodowej karierze stoczył na radomskiej ziemi, debiutując przy tym dla nowej federacji. Na przeciw niego stanął twardy Yann Kouadja (8-5-0), niepokonany od 2014 roku, w sześciu ostatnich walkach.

Pojedynek zaczął się od mocnych wymian i zdecydowanych akcji Rafała w stójce. Kouadja sprowadził walkę do parteru, gdzie „Kijana” podchwycił głowę do duszenia. Finalnie walka wróciła do góry i po kilku wymianach Rafał trafił celnie kolanem. Dzieła zniszczenia, potężnymi ciosami dokończył w parterze, po czym sędzia przerwał pojedynek.

Czekamy na kolejne starcia i nowe wyzwania, jakie niewątpliwie zapewni najlepsza federacja MMA w Polsce!

 

Kliknij aby skomentować

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Popularne

FACEBOOK

Nadszedł czas, aby ten świat wojowników został doceniony i uhonorowany marką o której każdy zawodnik będzie mówił z dumą. Wszystkie produkty BELTOR: suplementy, odzież i akcesoria są specjalnie projektowane dla tych, którzy utożsamiają się ze światem sportów walki.

Powered by BELTOR.eu.

Copyright © 2015 Strefa Sztuk Walki. Wszystkie prawa zastrzeżone.