Rafał Kijańczuk szykuje się do walki. Czas na kolejne wyzwanie na Madness Cage Fighting
Beltor News

Rafał Kijańczuk szykuje się do walki. Czas na kolejne wyzwanie na Madness Cage Fighting

Odkrycie polskiego MMA w 2018 roku, Rafał Kijańczuk, haruje do kolejnego zawodowego pojedynku. „Kijana” będzie jednym z bohaterów gali MCF7 „Ertons Fight Night”, która 18 grudnia odbędzie się w Lubartowie.

Chełmianin w 2021 roku stoczył dwa pojedynki. W czerwcu w kontrowersyjnych okolicznościach przegrał z Marcinem Filipczakiem na gali FEN 33, ale w maju udanie zadebiutował w organizacji Armia Fight Night, zwyciężając na punkty Vlado Neferanovicia.

Były pretendent do tytułu mistrzowskiego organizacji M-Global do tej pory ma świetne wspomnienia z gal organizacji Madness Cage Fighting. Na MCF 3 pokonał, jeszcze  w formule amatorskiej, Aleksandra Pysanenkę, a na gali MCF 4 znokautował w 17 sekund Aleksandra Boykę.

Wychowanek Fabryki Sportu Chełm na co dzień ma możliwość treningów z czołówką polskiego MMA, na czele z Janem Błachowiczem.

Kliknij aby skomentować

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Popularne

FACEBOOK

Nadszedł czas, aby ten świat wojowników został doceniony i uhonorowany marką o której każdy zawodnik będzie mówił z dumą. Wszystkie produkty BELTOR: suplementy, odzież i akcesoria są specjalnie projektowane dla tych, którzy utożsamiają się ze światem sportów walki.

Powered by BELTOR.eu.

Copyright © 2015 Strefa Sztuk Walki. Wszystkie prawa zastrzeżone.