Rafał Kijańczuk i Marcin Późniak zawalczą na MCF4 "Champions"!
Beltor News

Rafał Kijańczuk i Marcin Późniak zawalczą na MCF4 „Champions”!

Świetna informacja dla fanów MMA z Lubelszczyzny. Rafał Kijańczuk (MMA 5-0) i Marcin Późniak (MMA 1-0) zawalczą na gali MCF4 „Champions”  IV Gala MMA w Puławach, która odbędzie się 2 listopada. Informację potwierdzili organizatorzy imprezy.

Tempo walk Rafała Kijańczuka budzi podziw. Reprezentant Fabryki Sportu Chełm i Berkut WCA Fight Team w tym roku stoczył już pięć pojedynków i wszystkie z nich wygrał przed czasem! Jego efektowne nokauty obiegły polską scenę MMA. W ostatniej walce, 28 września w Karloych Varach, „Kijana” znokautował Charlesa Andrade.

Z kolei Marcin Późniak, pierwszy trener Kijańczuka, w Puławach wyjdzie po raz drugi do klatki w tym roku. W lutym przed publicznością w Chełmie pokonał on Marka Ostasza w zaledwie 57 sekund.

Kliknij aby skomentować

Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

ANKIETA

Czy Rafał Kijańczuk w 2019 roku zdobędzie tytuł mistrza M-1 Global?

Zobacz wyniki

Popularne

FACEBOOK

Nadszedł czas, aby ten świat wojowników został doceniony i uhonorowany marką o której każdy zawodnik będzie mówił z dumą. Wszystkie produkty BELTOR: suplementy, odzież i akcesoria są specjalnie projektowane dla tych, którzy utożsamiają się ze światem sportów walki.

Powered by BELTOR.eu.

Copyright © 2015 Strefa Sztuk Walki. Wszystkie prawa zastrzeżone.