Rafał Kijańczuk: Byłem na krawędzi po ostatnich walkach ale udało się odbić
Beltor News

Rafał Kijańczuk: Byłem na krawędzi po ostatnich walkach, ale udało się odbić

Opromieniony zwycięstwem nad Marcinem Zontkiem, Rafał Kijańczuk, zabrał głos w mediach społecznościowych na temat swojej ostatniej walki. Zdaniem zawodnika z Chełma, wygrana z weteranem polskiego MMA to nowy, lepszy etap w jego karierze.

12 października na FEN 26 we Wrocławiu, fighter z Lubelszczyzny pokonał lokalnego zawodnika i wyzwał na rewanż Adama Kowalskiego. Po tym starciu Marcin Zontek zakończył karierę i został Honorowym Mistrzem FEN.

„Byłem na krawędzi po ostatnich walkach, ale udało się odbić i wracam do gry w walce o swój szczyt. Wielkie dzięki Wam za wsparcie w tym czasie. Dziękuje dla narożnika Robert Jocz/Berkut WCA Fight Team, Marcin Poźniak/Fabryka Sportu i Michał Pernach/manager za bycie ze mną razem od początku przygotowań do końca walki. Następnie podziękowania pozostałym trenerom: Adam Grabowski, Robert Złotkowski, Anzor Azhiev, Kamil Mirzwa i wszystkim kolegom z maty👊” – napisał Rafał Kijańczuk. 

Oto jego pełen wpis z Facebooka:

Kliknij aby skomentować

Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

ANKIETA

Kto wygra na FEN 28?

Zobacz wyniki

Popularne

FACEBOOK

Nadszedł czas, aby ten świat wojowników został doceniony i uhonorowany marką o której każdy zawodnik będzie mówił z dumą. Wszystkie produkty BELTOR: suplementy, odzież i akcesoria są specjalnie projektowane dla tych, którzy utożsamiają się ze światem sportów walki.

Powered by BELTOR.eu.

Copyright © 2015 Strefa Sztuk Walki. Wszystkie prawa zastrzeżone.