Jędrzjeczyk dołącza do BELTOR TEAM
Beltor News

Paweł Jędrzejczyk w BELTOR TEAM

Paweł Jędrzejczyk – polski zawodnik muay thai i kick-boxingu. Pięciokrotny Zawodowy Mistrz Świata K1 Rules /Muay Thai organizacji WKN 2009/2011/2013 i organizacji WKA 2014 dołączył do BELTOR TEAM.

Jędrzejczyk to członek kadry Narodowej w Kickboxingu i Muay thai w latach 2005-2010. Multimedalista Mistrzostw i Pucharów Świata, Mistrzostw i Pucharów Polski. W 2007 roku wywalczył tytuł Mistrza Europy Muay Thai organizacji WMF (Vigo-Hiszpania) i tytuł vice mistrza Świata Muay Thai organizacij WKA (Karlsruhe-Niemcy).

Jako pierwszy Polak walczył na stadionie Rajadamnern w Bangkoku (16 września 2012), nokautując w pierwszej rundzie swojego przeciwnika Cheerchai Petchpaothong. W 2015 roku Jędrzejczyk na gali Max Muay Thai w Pattaya pokonał byłego Mistrza Lumpinee i Tajlandii, znanego i cenionego wojownika F16, Rajanonta.

Bilans walk zawodowych zawodnika BELTOR TEAM to 19 wygranych i 6 porażek.

Kliknij aby skomentować

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Popularne

FACEBOOK

Nadszedł czas, aby ten świat wojowników został doceniony i uhonorowany marką o której każdy zawodnik będzie mówił z dumą. Wszystkie produkty BELTOR: suplementy, odzież i akcesoria są specjalnie projektowane dla tych, którzy utożsamiają się ze światem sportów walki.

Powered by BELTOR.eu.

Copyright © 2015 Strefa Sztuk Walki. Wszystkie prawa zastrzeżone.