Paweł Białas wystąpi 21 grudnia na świątecznej gali TFL 19 w Lublinie!
Beltor News

Paweł Białas wystąpi 21 grudnia na świątecznej gali TFL 19 w Lublinie!

Do długo oczekiwanego debiutu w klatce organizacji TFL – Thunderstrike Fight League dojdzie podczas dziewiętnastej świątecznej odsłony TFL. Doskonale znany trener oraz zawodnik klubu MKS SAMBO CHEŁM Paweł Białas, stoczy szóstą zawodową walkę w formule MMA, pod banderą największej w południowo- wschodniej Polsce organizacji!

Pojedynek odbędzie się w limicie wagowym do 84 kg. – To będzie bardzo interesująca konfrontacja młodości z doświadczeniem. Jestem bardzo ciekawy postawy Pawła. Na pierwszej gali TFL walczył jego młodszy brat Mariusz Białas. Według mojej oceny był to na tamten moment jeden z największych talentów MMA w Polsce. Tym razem młodszy z braci będzie w narożniku – mówi organizator TFL promotor grupy JS Promotion Jacek Sarna.

Bilety na galę TFL 19 „Christmas Time” dostępne od 25 listopada w klubie MKS Sambo Chełm.

mat. TFL

Kliknij aby skomentować

Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

ANKIETA

Kto wygra na FEN 28?

Zobacz wyniki

Popularne

FACEBOOK

Nadszedł czas, aby ten świat wojowników został doceniony i uhonorowany marką o której każdy zawodnik będzie mówił z dumą. Wszystkie produkty BELTOR: suplementy, odzież i akcesoria są specjalnie projektowane dla tych, którzy utożsamiają się ze światem sportów walki.

Powered by BELTOR.eu.

Copyright © 2015 Strefa Sztuk Walki. Wszystkie prawa zastrzeżone.