Bartosz Chyrek oficjalnie na FEN 13 w Gdyni [Beltor News]
Beltor News

Oficjalnie: Bartosz Chyrek zawalczy na FEN 13 w Gdyni!

Oficjalnie potwierdziły się doniesienia odnośnie występu Bartosza Chyrka na gali FEN 13 w Gdyni. „Hulk” 13 sierpnia zadebiutuje w federacji Fight Exclusive Night, ale nazwisko jego rywala nie jest jeszcze znane. Założyciel klubu Mad Dogs Gdynia zasila tym samym kategorię półśrednią w FEN, która jest obsadzona wieloma świetnej klasy zawodnikami.

Bartosz Chyrek w zawodowym MMA legitymuje się rekordem 5 zwycięstw i 2 porażek. 33-latek łączy karierę zawodniczą z prowadzeniem własnego klubu oraz organizacją gal amatorskich i zawodowych z cyklu Time of Masters. W ostatnim swoim występie, 19 grudnia 2015 roku na gali MMA Fight Night 4, gdynianin szybko poddał duszeniem gilotynowym Ricarda Vaicysa. Chyrek na swoim koncie ma również przygodę w jednej z czołowych europejskich organizacji MMA, M-1 Global, gdzie stoczył dwie walki.

FEN 13

Chyrek wystąpi przed własną publicznością wraz z innymi reprezentantami Beltor TeamJackiem Kreftem i Michałem Wlazło. Niewykluczone, że rozpiska FEN 13 zostanie wzmocniona również o innych utalentowanych trójmiejskich fighterów, m.in. Monikę Porażyńską, która ma już za sobą dwa występy w Fight Exclusive Night.

 

Kliknij aby skomentować

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Popularne

FACEBOOK

Nadszedł czas, aby ten świat wojowników został doceniony i uhonorowany marką o której każdy zawodnik będzie mówił z dumą. Wszystkie produkty BELTOR: suplementy, odzież i akcesoria są specjalnie projektowane dla tych, którzy utożsamiają się ze światem sportów walki.

Powered by BELTOR.eu.

Copyright © 2015 Strefa Sztuk Walki. Wszystkie prawa zastrzeżone.