Monika Porażyńska zawalczy na Ladies Fight Night! : Beltor Fighters
Beltor News

Monika Porażyńska-Bohn zawalczy na Ladies Fight Night!

Zawodniczka Beltor Team, Monika Porażyńska-Bohn, jeszcze w tym roku powinna pojawić się w ringu kobiecej organizacji Ladies Fight Night. Utytułowana kickboxerka była ostatnio gościem na gali LFN 2, która 1 kwietnia odbyła się w łódzkiej Hali Expo. 

Jak na razie nie jest znane jeszcze dokładne miejsce i czas debiutu Porażyńskiej w organizacji LFN. Podopieczna trenera Macieja Brzostka  z Forfitu Gdańsk ostatnią walkę stoczyła 12 marca na gali Time of Masters – Real Force w Sopocie, gdzie po trzech rundach pokonała na punkty Paulinę Maj. Zawodniczka Beltor Team ma również za sobą dwa występy w federacji Fight Exclusive Night, gdzie mierzyła się z Martą Chojnoską i Patrycją Krawczyk.

Monika Porażyńska to mistrzyni Polski w K-1 i międzynarodowa mistrzyni Litwy. Na swoim koncie ma również medale Pucharu Świata i szereg krążków wywalczonych podczas zawodów krajowych i międzynarodowych. Z kolei Ladies Fight Night na polskim rynku sportów walki zadebiutowała w grudniu 2015 roku galą w łódzkim hotelu Hilton. Żeńska organizacja to nowatorski pomysł w Polsce, ale pierwsza tego typu federacja od dłuższego czasu istnieje w Stanach Zjednoczonych – Invicta FC. Gale LFN przeplatane są walkami kickboxerek i zawodniczek MMA.

 

 

Kliknij aby skomentować

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Popularne

FACEBOOK

Nadszedł czas, aby ten świat wojowników został doceniony i uhonorowany marką o której każdy zawodnik będzie mówił z dumą. Wszystkie produkty BELTOR: suplementy, odzież i akcesoria są specjalnie projektowane dla tych, którzy utożsamiają się ze światem sportów walki.

Powered by BELTOR.eu.

Copyright © 2015 Strefa Sztuk Walki. Wszystkie prawa zastrzeżone.