Marcin Łazarz pewny swego przed FEN 29. "Pas jest mój!"
Beltor News

Marcin Łazarz pewny swego przed FEN 29. „Pas jest mój!”

22 sierpnia Marcin Łazarz postara się zdobyć kolejny mistrzowski tytuł w zawodowej karierze MMA. Na gali FEN 29: Lotos Fight Night w Ostródzie „Rudex” stoczy rewanżowy bój z Adamem Kowalskim. Reprezentant Team Beltor jest pewien, że po raz drugi wyjdzie zwycięsko z pojedynku z zawodnikiem Arrachionu Olsztyn. 

Zaprezentuję swoje najlepsze umiejętności, zapraszam na walkę wszystkich swoich fanów i hejterów – powiedział Marcin Łazarz podczas Media Day przed FEN 29. 37-latek tryska energią przed nadchodzącym pojedynkiem. Widać, że jest pewien swego, choć bukmacherzy za faworyta uznają jego rywala.

Jestem gotowy na wszystko, koncentracja, skupienie, mam w głowie kilka planów na walkę. Nie mogę się doczekać naszej walki. Nie interesuje mnie progres Kowalskiego, interesuje mnie tylko mój styl. Pas jest mój – dodał były mistrz BAMMA.

Łazarz 22 sierpnia zadebiutuje w federacji FEN. Wcześniej zawodnik Team Beltor walczył m.in. dla KSW, Babilon MMA czy M-1 Global. To jeden z najbardziej doświadczonych wojowników w kategorii półciężkiej w Polsce.

 

Kliknij aby skomentować

Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

ANKIETA

Czy Izu Ugonoh z sukcesami będzie rywalizował w KSW?

Zobacz wyniki

Popularne

FACEBOOK

Nadszedł czas, aby ten świat wojowników został doceniony i uhonorowany marką o której każdy zawodnik będzie mówił z dumą. Wszystkie produkty BELTOR: suplementy, odzież i akcesoria są specjalnie projektowane dla tych, którzy utożsamiają się ze światem sportów walki.

Powered by BELTOR.eu.

Copyright © 2015 Strefa Sztuk Walki. Wszystkie prawa zastrzeżone.