Maciej Brzostek o Izu Ugonohu: To ja tym razem korzystam z tych treningów
Beltor News

Maciej Brzostek o Izu Ugonohu: To ja tym razem korzystam z tych treningów

Maciej Brzostek to trener boksu wielu świetnych zawodników MMA z Trójmiasta. Kilka lat temu założyciel Brzostek Top Team miał okazję również trenować z Izu Ugonohiem (17-0, 14 KO), obecnie czołowym polskim pięściarzem wagi ciężkiej. Teraz, kiedy kariera 30-latka nabrała właściwego rozpędu, szkoleniowiec przyznaje, że to on w kilku kwestiach może uczyć się warsztatu od Ugonoha. 

Izu podczas pobytu w Polsce często przebywa w Trójmiejście, gdzie spędził sporo czasów trenując jeszcze kickboxing. Ostatnio odwiedził on w klubie ForFit Gdańsk Macieja Brzostka i obydwaj wymienili się cennymi uwagami. Co o treningu z niepokonanym Ugonohiem twierdzi trener wielu zawodników Team Beltor? – Kiedyś trenując razem z Izu przed wylotem do Las Vegas to ja udzielałem mu wskazówek, jak boksować a teraz? Chłopak jest na takim mistrzowskim poziomie boksowania, że nie za wiele mogłem mu już powiedzieć. Trzeba przyznać ,że to ja tym razem korzystam z tych treningów. Dzisiejszy trening dostarczył mi kolejnej ogromnej dawki wiedzy na bardzo długi czas. Jest się nad czym zastanawiać. Dziękuję Izu Ugonoh – wyznał Brzostek.

Izu Ugonoh kolejną walkę stoczy 25 lutego na gali z cyklu Premier Boxing Champions w Birmingham. Podczas tego wydarzenia zawalczy jeszcze dwóch polskich pięściarzy wagi ciężkiej. W głównym pojedynku Andrzej Wawrzyk (33-1, 19 KO) zmierzy się z Deontayem Wilderem (17-0, 16 KO) o pas mistrza świata federacji WBC, a do ringu po ponad rocznej przerwie powróci Artur Szpilka (20-2, 15 KO).

Trenuj boks z Maciejem Brzostkiem! Zapraszamy do Beltor Fight Academy!

Kliknij aby skomentować

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Popularne

FACEBOOK

Nadszedł czas, aby ten świat wojowników został doceniony i uhonorowany marką o której każdy zawodnik będzie mówił z dumą. Wszystkie produkty BELTOR: suplementy, odzież i akcesoria są specjalnie projektowane dla tych, którzy utożsamiają się ze światem sportów walki.

Powered by BELTOR.eu.

Copyright © 2015 Strefa Sztuk Walki. Wszystkie prawa zastrzeżone.