CARPATHIA KARATE CUP JUŻ 27-28 MAJA! - Strefa Sztuk Walki - Świat MMA i kickboxingu w jednym miejscu
Beltor News

CARPATHIA KARATE CUP JUŻ 27-28 MAJA!

W ostatni weekend maja w Rzeszowie odbędą się najbardziej prestiżowe zawody WKO Polish Open “Carpathia Cup 2023”. Organizatorem imprezy jest sensei Janusz Wiśniewski – Rzeszowski Klub Sportów Walki SYSTEM.

CARPATHIA KARATE CUP 2023 to jeden z najważniejszych sprawdzianów dla zawodników karate z całej Polski. Na turnieju meldują się dziesiątki osób z całego kraju, co świadczy o wysokiej randze zawodów. Z roku na rok można zaobserwować tendencję wzrostową jeżeli chodzi o powszechne zainteresowanie tą szlachetną dyscypliną. Mimo sporej konkurencji na rynku sportów uderzanych karate udowadnia, że wciąż się liczy jako sport z głębokimi korzeniami.

Warto nadmienić, że coraz większe sportowe firmy tj. Beltor również wspierają takie imprezy co dodaje motywacji zawodnikom jak i samym organizatorom w jeszcze śmielszym planowaniu następnych eventów oraz że nie tylko aktualnie MMA i boks są głównymi sportami walki w Polsce.

Carpathia Karate Cup, odbędą się 27 i 28 maja w Hali Sportowej „Podpromie”, ul. Podpromie 10.

Kliknij aby skomentować

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Popularne

FACEBOOK

Nadszedł czas, aby ten świat wojowników został doceniony i uhonorowany marką o której każdy zawodnik będzie mówił z dumą. Wszystkie produkty BELTOR: suplementy, odzież i akcesoria są specjalnie projektowane dla tych, którzy utożsamiają się ze światem sportów walki.

Powered by BELTOR.eu.

Copyright © 2015 Strefa Sztuk Walki. Wszystkie prawa zastrzeżone.