Błyskawiczny nokaut w wykonaniu Adriana Żaka. - Strefa Sztuk Walki - Świat MMA i kickboxingu w jednym miejscu
Beltor News

Błyskawiczny nokaut w wykonaniu Adriana Żaka.

Adrian Żak to utalentowany zawodnik reprezentujący klub GKS Górnik Łęczna MMA. Podopieczny Konrada Płazy, potrzebował zaledwie ośmiu sekund do rozstrzygnięcia starcia na swoją korzyść.

Po wejściu do oktagonu obaj zawodnicy byli bardzo pewni siebie. Marcin Kowalczyk z GYM Lublin, który słynie z mocnej stójki, na pewno nie spodziewał się takiego obrotu wydarzeń. Po gongu zawodnicy spotkali się na środku klatki i długo nie kalkulując, Żak w kontrze na lewy low kick Kowalczyka wystrzelił piorunującą serią lewy i prawy prosty. Ten ostatni jak się okazało, wystarczył znokautować swojego przeciwnika w pięknym stylu!

Zgromadzona publiczność w Łęcznej, która gorąco dopingowała swojego zawodnika, dosłownie eksplodowała z radości. Można było czuć lekki niedosyt z uwagi na czas walki, aczkolwiek, który zawodnik nie marzy o takiej wygranej i to na własnym podwórku? Niezwykle efektowny nokaut, który z pewnością wpisze się w historię najlepszych akcji federacji MCF!

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Adrian Żak (@zaku_mma)

Kliknij aby skomentować

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Popularne

FACEBOOK

Nadszedł czas, aby ten świat wojowników został doceniony i uhonorowany marką o której każdy zawodnik będzie mówił z dumą. Wszystkie produkty BELTOR: suplementy, odzież i akcesoria są specjalnie projektowane dla tych, którzy utożsamiają się ze światem sportów walki.

Powered by BELTOR.eu.

Copyright © 2015 Strefa Sztuk Walki. Wszystkie prawa zastrzeżone.