Beltor Team został zasilony o utalentowaną zawodniczkę polskiej sceny muay thai oraz mma, Asie Walorską! - Strefa Sztuk Walki - Świat MMA i kickboxingu w jednym miejscu
Beltor News

Beltor Team został zasilony o utalentowaną zawodniczkę polskiej sceny muay thai oraz mma, Asie Walorską!

Asia jest utytułowaną zawodniczką tajskiego boksu, mistrzynią Polski oraz multimedalistką pucharów Polski i Europy. Na koncie ma także mistrzostwo świata federacji GAMMA w formule striking MMA. Na co dzień trenuje w warszawskim klubie Aligatores Fight Club.

Ostatni pojedynek stoczyła 21 maja 2022r, na charytatywnej gali Boxing Challenge organizowanej przez Cancer Fighters. Jak sama piszę na swoich mediach społecznościowych: „Cieszę się, że mogłam być częścią tak dużego wydarzenia charytatywnego i zawalczyć w pokazowej walce ze wspaniałą wojowniczką Martą Kasperską, której życzę dużo wytrwałości”.

Kliknij aby skomentować

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Popularne

FACEBOOK

Nadszedł czas, aby ten świat wojowników został doceniony i uhonorowany marką o której każdy zawodnik będzie mówił z dumą. Wszystkie produkty BELTOR: suplementy, odzież i akcesoria są specjalnie projektowane dla tych, którzy utożsamiają się ze światem sportów walki.

Powered by BELTOR.eu.

Copyright © 2015 Strefa Sztuk Walki. Wszystkie prawa zastrzeżone.