Beltor Team na Time of Masters 2 w Sopocie! Młoda krew - Niska i Leśko
Beltor News

Beltor Team na Time of Masters 2 w Sopocie! Młoda krew – Niska i Leśko

Już w sobotę, 12 marca, w sopockiej hali Stulecia odbędzie się zawodowa gala Time of Masters 2 – Real Force. Podczas niej w klatce zawalczy aż czwórka reprezentantów Beltor TeamMichał Wlazło, Monika Porażyńska, Katarzyna Niska i Bartosz Leśko. Poniżej przedstawiamy krótkie zapowiedzi walk najmłodszych reprezentantów teamu. 

Katarzyna Niska vs Paulina Borkowska

Waga: do 62 kg

Katarzyna Niska (Beltor Team)

Jako pierwsza do walki z zawodników Beltor Teamu wyjdzie Katarzyna Niska. „Biedronka” w swoim zawodowym debiucie w MMA zmierzy się z bardziej doświadczoną Pauliną Borkowską z klubu Bambero Team Wyszków. Niska występem przez sopocką publicznością zakończy też projekt „Katarzyna Niska – moja droga do zawodowstwa”, który realizowała dzięki pomocy firm Trec Nutrition i Beltor. Głównym odpowiedzialnym za postawę Kasi jest Maciej Brzostek, znany i utytułowany trener boksu wielu trójmiejskich fighterów. Zawodniczka Beltor Team do najbliższej walki przygotowywała się w klubie ForFit Gdańsk.

 

Bartosz Leśko vs Tomasz Kubczak

Waga: do 84 kg

Bartosz Leśko

Przed czwartą zawodową walką w Sopocie stanie utalentowany Bartosz Leśko z klubu Mad Dogs Gdynia. Podopieczny trenera Bartosz Chyrka zmierzy się z zawodnikiem wywodzącym się z tajskiego boksu, Tomaszem Kubczakiem z klubu Corio Team Łódź. Zawodnik Beltor Team jak dotąd nie przegrał jeszcze na zawodowej scenie, a ponadto zaliczył bardzo udany 2015 rok. 19-latek wygrał przed czasem walki z Markiem Michalukiem i Mikołajem Dziaborem oraz zremisował po pasjonującym boju z Robertem Maciejowskim.

Zobacz zapowiedź nachodzącej gali w Sopocie:

Kliknij aby skomentować

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Popularne

FACEBOOK

Nadszedł czas, aby ten świat wojowników został doceniony i uhonorowany marką o której każdy zawodnik będzie mówił z dumą. Wszystkie produkty BELTOR: suplementy, odzież i akcesoria są specjalnie projektowane dla tych, którzy utożsamiają się ze światem sportów walki.

Powered by BELTOR.eu.

Copyright © 2015 Strefa Sztuk Walki. Wszystkie prawa zastrzeżone.