Beltor Team na Time of Masters 2 w Sopocie! Wlazło i Porażyńska w akcji : Beltor Fighters
Beltor News

Beltor Team na Time of Masters 2 w Sopocie! Wlazło i Porażyńska w akcji

Już w sobotę, 12 marca, w sopockiej Hali Stulecia odbędzie się zawodowa gala Time of Masters 2 – Real Force. Podczas niej w klatce zawalczy aż czwórka reprezentantów Beltor TeamMichał Wlazło, Monika Porażyńska, Katarzyna Niska i Bartosz Leśko. Poniżej przedstawiamy krótką zapowiedź walk najbardziej doświadczonych zawodników teamu – Moniki Porażyńskiej i Michała Wlazło

Monika Porażyńska vs Paulina Maj

Waga: do 51 kg

Monika Porażyńska (Beltor Team)

W Sopocie przed własną publicznością złą passę będzie chciała przełamać Monika Porażyńska. Zawodniczka trenująca w Forficie Gdańsk zmierzy się w trzeciej zawodowej walce z Pauliną Maj z klubu Corio Team Łódź. Dla wojowniczki Beltor Team 2016 rok nie rozpoczął się najlepiej, gdyż na gali FEN 10 w Lubinie przegrała ona z Patrycją Krawczyk. Porażyńska to mistrzyni Polski w K-1 i międzynarodowa mistrzyni Litwy. Jest ona również zdobywczynią Pucharu Świata i szeregu medali podczas zawodów krajowych i międzynarodowych w K-1.

 

Michał Wlazło vs Yuri Gorbenko

Waga: 120 kg

Michał Wlazło (Beltor Team)

Michał Wlazło będzie główną gwiazdą drugiej zawodowej gali Time of Masters. Utytułowany polski kickboxer na kilka dni przed wydarzeniem dowiedział się o zmianie rywala. Kontuzjowanego Stanislawa Khmilovskiego w Sopocie zastąpi Ukrainiec Yuri Gorbenko. Wojownik z Lwowa ma na swoim koncie aż 38 zawodowych pojedynków, z czego większość przegranych. Gorbenko zaliczył już występy dla takich organizacji jak ProFC czy Oplot Challenge. Doświadczonego Ukraińca z pewnością nie można lekceważyć, zwłaszcza, że w swojej karierze zwyciężył on m.in. Samilgireja Rasulova, który w lutym tego roku zdobył pas cenionej organizacji ACB w wadze ciężkiej.

Dla Michała Wlazło walka w Sopocie będzie szóstym pojedynkiem w formule MMA. Utytułowany kickboxer ma na swoim koncie trzy wygrane i dwie porażki. W swoim ostatnim występie, na gali RXF 21 w Bukareszcie, Wlazło sprawił niespodziankę, pokonując faworyzowanego Alexandru Lungu przez techniczny nokaut. Zawodnik Forfitu Gdańsk w swojej zawodowej karierze w MMA i kickboxingu miał okazję walczyć na galach takich organizacji jak King of Kings, Fight Exclusive Night czy Superkombat.

 

Zobacz zapowiedź nachodzącej gali w Sopocie:

Kliknij aby skomentować

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Popularne

FACEBOOK

Nadszedł czas, aby ten świat wojowników został doceniony i uhonorowany marką o której każdy zawodnik będzie mówił z dumą. Wszystkie produkty BELTOR: suplementy, odzież i akcesoria są specjalnie projektowane dla tych, którzy utożsamiają się ze światem sportów walki.

Powered by BELTOR.eu.

Copyright © 2015 Strefa Sztuk Walki. Wszystkie prawa zastrzeżone.