Bartosz Derenowski brązowym medalistą Mistrzostw Polski
Beltor News

Bartosz Derenowski brązowym medalistą Mistrzostw Polski

Zawodnik Team BeltorBartosz Derenowski w miniony weekend odnotował kolejny ważny sukces w swojej karierze. Utytułowany grappler z Głogowa zdobył brązowy medal na Mistrzostwach Polski w kategorii No Gi do 79 kg w Luboniu. 

Dla Derenowskiego to kolejny medal wywalczony na krajowej arenie po tym, jak wrócił do ojczyzny ze Szkocji. To jednak właśnie tam  poznał trenera Ricka Younga, którego klub mieści się w szkockim Edynburgu. Rick Young’s Academy stał się jego drugim domem, stąd postanowił on zamieszkać i trenować w Szkocji. – Już wtedy wiedziałem, że grappling to jest to, co sprawia mi radość i dzięki ciężkiej pracy mogę osiągnąć wiele w tej dyscyplinie – mówi Derenowski. W ciągu swojej kariery sportowej zdobył on około 30 medali, w tym m.in. tytuł mistrza Szkocji czy wicemistrza Wielkiej Brytanii.

W 2015 toku zrodził się pomysł powrotu do rodzinnego miasta Głogowa i otworzenia w nim klubu brazylijskiego jiu jitsu. Dzięki pomocy władz miasta oraz sponsorów, w tym m.in. marki BELTOR, udało mu się otworzyć małe centrum sportowe, gdzie pełni funkcję trenera.

Beltor Commercy (2)

Kliknij aby skomentować

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Popularne

FACEBOOK

Nadszedł czas, aby ten świat wojowników został doceniony i uhonorowany marką o której każdy zawodnik będzie mówił z dumą. Wszystkie produkty BELTOR: suplementy, odzież i akcesoria są specjalnie projektowane dla tych, którzy utożsamiają się ze światem sportów walki.

Powered by BELTOR.eu.

Copyright © 2015 Strefa Sztuk Walki. Wszystkie prawa zastrzeżone.