Bartosz Derenowski brązowym medalistą Mistrzostw Polski
Beltor News

Bartosz Derenowski brązowym medalistą Mistrzostw Polski

Barton Derenowski

Zawodnik Team BeltorBartosz Derenowski w miniony weekend odnotował kolejny ważny sukces w swojej karierze. Utytułowany grappler z Głogowa zdobył brązowy medal na Mistrzostwach Polski w kategorii No Gi do 79 kg w Luboniu. 

Dla Derenowskiego to kolejny medal wywalczony na krajowej arenie po tym, jak wrócił do ojczyzny ze Szkocji. To jednak właśnie tam  poznał trenera Ricka Younga, którego klub mieści się w szkockim Edynburgu. Rick Young’s Academy stał się jego drugim domem, stąd postanowił on zamieszkać i trenować w Szkocji. – Już wtedy wiedziałem, że grappling to jest to, co sprawia mi radość i dzięki ciężkiej pracy mogę osiągnąć wiele w tej dyscyplinie – mówi Derenowski. W ciągu swojej kariery sportowej zdobył on około 30 medali, w tym m.in. tytuł mistrza Szkocji czy wicemistrza Wielkiej Brytanii.

W 2015 toku zrodził się pomysł powrotu do rodzinnego miasta Głogowa i otworzenia w nim klubu brazylijskiego jiu jitsu. Dzięki pomocy władz miasta oraz sponsorów, w tym m.in. marki BELTOR, udało mu się otworzyć małe centrum sportowe, gdzie pełni funkcję trenera.

Beltor Commercy (2)

Kliknij aby skomentować

Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

ANKIETA

Czy Joanna Jędrzejczyk odzyska pas mistrzyni UFC?

Zobacz wyniki

Popularne

FACEBOOK

Nadszedł czas, aby ten świat wojowników został doceniony i uhonorowany marką o której każdy zawodnik będzie mówił z dumą. Wszystkie produkty BELTOR: suplementy, odzież i akcesoria są specjalnie projektowane dla tych, którzy utożsamiają się ze światem sportów walki.

Powered by BELTOR.eu.

Copyright © 2015 Strefa Sztuk Walki. Wszystkie prawa zastrzeżone.