Bartosz Chyrek związał się kontraktem z FEN?! - STREFA SZTUK WALKI - świat MMA i kickboxingu w jednym miejscu
Beltor News

Bartosz Chyrek związał się kontraktem z FEN?!

Zawodnik Beltor Team, Bartosz Chyrek, prawdopodobnie związał się kontraktem z federacją Fight Exlusive Night, drugą obecnie siłą na polskim rynku MMA. Trener i zawodnik klubu Mad Dogs Gdynia za pośrednictwem facebooka poinformował o spotkaniu z prezesem federacji, Pawłem Jóźwiakiem.

Bartosz ChyrekChyrka można spodziewać się więc na gali FEN 12, 20 maja we Wrocławiu, bądź FEN 13, która odbędzie się w okresie wakacyjnym w jednym z polskich kurortów morskich. To świetna informacja dla fanów „Hulka”, który dotychczas w zawodowym MMA stoczył 7 pojedynków. 32-latek w swojej karierze walczył już dla organizacji PLMMA, ale przede wszystkim ma za sobą przygodę w rosyjskiej federacji, M-1 Global. Zawodnik Beltor Team w ostatnim występie szybko pokonał przez duszenie gilotynowe Ricardsa Vaicysa na gali SFT –  MMA Fight Night 4 w Kołczewie.

Chyrek będzie dużym wzmocnieniem i tak bardzo rozbudowanej już kategorii do 77 kg w Fight Exclusive Night. Przypomnijmy, że zawodnikami wagi półśredniej w FEN są m.in. Michał Michalski, Albert Odzimkowski, Paweł Żelazowski czy Paweł Kiełek. Gdynianin do tej pory gościł na galach drugiej siły MMA w Polsce jako trener. Ostatnio Chyrek stanął w narożniku Akopa Szostaka na gali FEN 11, a przedtem towarzyszył też Jackowi Kreftowi czy Michałowi Wlazło.

Bartosz Chyrek to czwarty zawodnik Beltor Team, który zawalczy dla federacji FEN. Czekamy na dalsze informacje!

Kliknij aby skomentować

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Popularne

FACEBOOK

Nadszedł czas, aby ten świat wojowników został doceniony i uhonorowany marką o której każdy zawodnik będzie mówił z dumą. Wszystkie produkty BELTOR: suplementy, odzież i akcesoria są specjalnie projektowane dla tych, którzy utożsamiają się ze światem sportów walki.

Powered by BELTOR.eu.

Copyright © 2015 Strefa Sztuk Walki. Wszystkie prawa zastrzeżone.