Kacper Walczak przed kolejnym wyzwaniem w swojej karierze! - Strefa Sztuk Walki - Świat MMA i kickboxingu w jednym miejscu
Beltor News

Kacper Walczak przed kolejnym wyzwaniem w swojej karierze!

Podopieczny Tomasza Borowca stanie do walki o tytuł zawodowego Mistrza Polski w formule full contact, w limicie wagowym -81kg. Niewątpliwie będzie to najwyższą rangą walka zbliżającej się ósmej odsłony Madness Cage Fighting. Naprzeciwko niego stanie twardy i doświadczony Dawid Różewski.

Dla obu zawodników będzie to bardzo wymagające starcie oraz weryfikacja dotychczasowej kariery. Pięć rund, bo na tyle zakontraktowane jest starcie wyłoni Mistrza Polski PZKB. Może to otworzyć furtkę do jeszcze lepszych walk oraz przedstawić zawodników szerszej publice. Walka będzie transmitowana w Polsat Sport.

W swoim dorobku reprezentant KSW Motoru Lublin oraz Walecznej Lubelszczyzny posiada m.in. srebrny medal w formule full contact z zeszłorocznych mistrzostw Europy w tureckiej Antalyi, oraz liczne starty na krajowym podwórku.
 

Kliknij aby skomentować

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Popularne

FACEBOOK

Nadszedł czas, aby ten świat wojowników został doceniony i uhonorowany marką o której każdy zawodnik będzie mówił z dumą. Wszystkie produkty BELTOR: suplementy, odzież i akcesoria są specjalnie projektowane dla tych, którzy utożsamiają się ze światem sportów walki.

Powered by BELTOR.eu.

Copyright © 2015 Strefa Sztuk Walki. Wszystkie prawa zastrzeżone.