Mistrzostwa Polski w brazylijskim jiu-jitsu dzieci i młodzieży. - Strefa Sztuk Walki - Świat MMA i kickboxingu w jednym miejscu
Wszystkie

Mistrzostwa Polski w brazylijskim jiu-jitsu dzieci i młodzieży.

Wielkie wydarzenie sportowe BJJ w Łęcznej odbyło się dnia 21 października 2023 gdzie zawitało z całej Polski aż 276 zawodników w wieku od 3 do 18 lat. Zapewniło to nie tylko ogromną liczbę startujących, ale także całą masę kibiców i obserwatorów. Oprócz tego zorganizowany został również Dzień Sportu, przez co każdy mógł aktywnie uczestniczyć tego dnia w odbywającym się evencie. Dzieci miały wiele atrakcji w postaci kolorowanek, dmuchańców czy animatorów.

Wracają do samych zawodów brazylijskiego ju-jitsu, lokalny klub Copacabana wystawił 50 swoich reprezentantów. Z wielu kategorii wiekowych oraz wagowych, istotne również były punktacje drużynowe, które wyłonił najlepsze kluby. Nagrody indywidualne doceniły najlepszych zawodników tytułami mistrzów Polski, które są zwieńczeniem ciężkiej pracy i zaangażowania przez cały rok.

W sumie w ciągu dnia przez halę przewinęło się ponad tysiąc osób! Jest to niewątpliwy sukces Copacabany jak i całego miasta Łęczna. Sport na Lubelszczyźnie ma się bardzo dobrze, co pokazują również imprezy dla najmłodszych adeptów BJJ.

Kliknij aby skomentować

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Popularne

FACEBOOK

Nadszedł czas, aby ten świat wojowników został doceniony i uhonorowany marką o której każdy zawodnik będzie mówił z dumą. Wszystkie produkty BELTOR: suplementy, odzież i akcesoria są specjalnie projektowane dla tych, którzy utożsamiają się ze światem sportów walki.

Powered by BELTOR.eu.

Copyright © 2015 Strefa Sztuk Walki. Wszystkie prawa zastrzeżone.