"Zembol" poznał rywala na MFC 12! Kolejne starcie polsko-niemiecki
Kickboxing

„Zembol” poznał rywala na MFC 12! Kolejne starcie polsko-niemieckie

Zembik vs Magueranu

W kolejnym starciu gali MFC12 w Zielonej Górze fani będą mogli ponownie podziwiać w walce na zasadach Muay Thai Macieja „Zembola” Zembika reprezentującego Żarski Klub Sportów Walki. Będzie to siódme starcie Zembika w organizacji MFC.

W ubiegłym roku, Zembik pokonał mocnych, utytułowanych zawodników, na gali MFC10 niezwykle silnego Lukasa Mandinca zdobywając tytuł Międzynarodowego Mistrza Polski WKN, oraz podczas MFC11 w Nowej Soli Tomasa Tadlanka.

16.09.2017 w Zielonej Górze poprzeczka postawiona równie wysoko. Na zasadach Muay Thai w wadze 63,5kg Zembik zmierzy się z zawodnikiem Niemieckiego klubu Nubia Sports Pavlem Magureanu. Czy będzie to prawdziwie mocne zderzenie i kto wyjdzie zwycięsko z tego starcia przekonamy się już 16.09.2017 w Zielonej Górze.

Bilety dostępne —> 

Emilia Czerwińska zadebiutuje w MFC! Gala już 16 września

Kliknij aby skomentować

Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

ANKIETA

Czy Joanna Jędrzejczyk odzyska pas mistrzyni UFC?

Zobacz wyniki

Popularne

FACEBOOK

Nadszedł czas, aby ten świat wojowników został doceniony i uhonorowany marką o której każdy zawodnik będzie mówił z dumą. Wszystkie produkty BELTOR: suplementy, odzież i akcesoria są specjalnie projektowane dla tych, którzy utożsamiają się ze światem sportów walki.

Powered by BELTOR.eu.

Copyright © 2015 Strefa Sztuk Walki. Wszystkie prawa zastrzeżone.