Właściciele KSW wśród najbardziej wpływowych osób w sporcie
Ogłoszenia

Właściciele KSW wśród najbardziej wpływowych osób w sporcie

Martin Lewandowski i Maciej Kawulski, współtwórcy i współwłaściciele organizacji KSW znaleźli się na 42. miejscu listy Najbardziej Wpływowych Ludzi Sportu 2017 roku, przygotowanej przez magazyn „Frobes” i firmę Pentagon Research.

Uzasadniając taki wybór redakcja magazynu napisała, że twórcy organizacji KSW mają za sobą imponujący rok, ponieważ zorganizowali jedną z największych gal w historii dyscypliny, czyli KSW 39: Colosseum. Dodatkowo udowodnili, że dobrze identyfikują rynkowe trendy i dzięki temu potrafili, praktycznie od zera, zbudować nową dyscyplinę sportu w Polsce.

Tym samym twórcy organizacji KSW trafili do grona takich ludzi jak: Zbigniew Boniek, Adam Małysz, Adam Nawałka czy Robert Lewandowski.

Na liście magazynu „Forbes” znalazł się również Mariusz Pudzianowski, który nie tylko został uznany za jedną z najbardziej wpływowych osób, trafiając tym samym na 23. pozycję zestawienia, ale też znalazł się na trzecim miejscu rankingu najbardziej rozpoznawalnych postaci w polskim sporcie. Według badania instytutu Pentagon Research, przygotowanego wraz z magazynem „Forbes”, Mariusz Pudzianowski jest rozpoznawalny przez 75% respondentów.

Ranking 50 Najbardziej Wpływowych Ludzi w Polskim Sporcie w 2017 roku powstał w oparciu o dwie części: ocenę oddźwięku społecznego kandydatów (w badaniach zostali podzieleni na dwie grupy: „sportowców” – aktywnych i byłych zawodników oraz trenerów, i „niesportowców” czyli przedsiębiorców, działaczy, menedżerów czy dziennikarzy sportowych) oraz ocenę ekspercką, której dokonało 16 specjalistów związanych ze sportem i biznesem.  

Kliknij aby skomentować

Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

ANKIETA

Czy Rafał Kijańczuk w 2019 roku zdobędzie tytuł mistrza M-1 Global?

Zobacz wyniki

Popularne

FACEBOOK

Nadszedł czas, aby ten świat wojowników został doceniony i uhonorowany marką o której każdy zawodnik będzie mówił z dumą. Wszystkie produkty BELTOR: suplementy, odzież i akcesoria są specjalnie projektowane dla tych, którzy utożsamiają się ze światem sportów walki.

Powered by BELTOR.eu.

Copyright © 2015 Strefa Sztuk Walki. Wszystkie prawa zastrzeżone.