Wielki talent zadebiutuje na ACA 92. To następca Chalidowa?
Polskie MMA

Wielki talent zadebiutuje na ACA 92 w Warszawie. To następca Chalidowa?

Podczas gali ACA 92 na warszawskim Torwarze oprócz debiutu w MMA czołowego polskiego kickboxera Radosława Paczuskiego, zobaczymy również zawodowy debiut 19-letniego zawodnika klubu Copacabana Warszawa. Wszystko za sprawą niesamowitej determinacji Shamhana do występu na lutowej gali… i zamieszania na Instagramie!

Tuż przed świętami Shamhan Erzanukaev zamieścił na swoim koncie na Instargamie post z prośbą o bombardowanie komentarzami z hasztagiem #ErzanukaevACA92 właściciela organizacji ACA Mairbeka Khasieva i jej prezydencta Alexeya Yacenko. Celem był występ młodziutkich braci trenujących w warszawskiej Copacabanie na warszawskiej gali organizacji w lutym.

Na odzew nie trzeba było długo czekać. Akcja spotkała się z dużą sympatia fanów i komentarze z dedykowanym hasztagiem zaczęły mnożyć się pod postami szefów organizacji. Ogromna determinacja zawodnika oraz poparcie fanów, którzy wyrazili chęć obejrzenia walki Shamhana na lutowej gali, przyniosła oczekiwany efekt. Zawodowy debiut w MMA 19-latka otworzy galę ACA 92. Podobno zawodnik obiecał, że jeżeli dostanie walkę, to wykona lezginka, czyli tradycyjny, ludowy taniec kaukaski. Czy będzie to taniec zwycięstwa?

Gala ACA 92 już 16 lutego. Na warszawskim Torwarze zobaczymy aż 14 pojedynków MMA najmocniejszych zawodników z kraju i zagranicy. Piotr Strus, Daniel Omielańczuk, Aslambek Saidov, Marcin Held, Karol Celiński i Radosław Paczuski na jednej karcie!Bilety dostępne są na stronie eventim.pl.

Kliknij aby skomentować

Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

ANKIETA

Czy Rafał Kijańczuk w 2019 roku zdobędzie tytuł mistrza M-1 Global?

Zobacz wyniki

Popularne

FACEBOOK

Nadszedł czas, aby ten świat wojowników został doceniony i uhonorowany marką o której każdy zawodnik będzie mówił z dumą. Wszystkie produkty BELTOR: suplementy, odzież i akcesoria są specjalnie projektowane dla tych, którzy utożsamiają się ze światem sportów walki.

Powered by BELTOR.eu.

Copyright © 2015 Strefa Sztuk Walki. Wszystkie prawa zastrzeżone.