Wielki rewanż w FEN? Grzebyk ponownie zmierzy się z Naruszczką?
Polskie MMA

Wielki rewanż w FEN? Grzebyk ponownie zmierzy się z Naruszczką?

naruszczka-grzebyk-800x445

Kilka dni temu oficjalnie ogłosiliśmy, że Marcin Naruszczka (18-8, 7 KO, 2 SUB) będzie jednym z bohaterów podczas gali FEN 20 „Next Level”. Jednym z rywali, z którym mógłby się zmierzyć jest Andrzej Grzebyk (11-3, 4 KO, 3 SUB). Czy obaj panowie staną naprzeciwko siebie w marcu w Warszawie?

To jedna z opcji. W Koszalinie panowie stworzyli znakomite widowisko i otrzymałem wiele sygnałów, że fajnie byłoby te starcie powtórzyć. Jestem na etapie układania zestawień i taki pomysł przyszedł mi do głowy. Usiądziemy do rozmów, może uda się coś wspólnie ustalić. Dużo zależy od woli zawodników. Jak ich dobrze znam, to wiem, że na pewno nikt nie pęknie – powiedział Paweł Jóźwiak, prezes FEN.

Fakt – Naruszczka z Grzebykiem stworzyli znakomite widowisko w Koszalinie i otrzymali nawet bonus za walkę wieczoru podczas „Summer Edition”. FEN 20 ma być wyjątkową, jubileuszową galą, a Jóźwiak zapewnił już kilka tygodni temu, że zestawienia podczas „Next Level” będą najmocniejsze w historii federacji. To znak, że do wielkiego rewanżu naprawdę może dojść.

Naruszczka kontra Grzebyk podczas FEN 20? Wszystko powinno się rozstrzygnąć w ciągu najbliższych tygodni.

mat. FEN

Kliknij aby skomentować

Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

ANKIETA

Czy Joanna Jędrzejczyk odzyska pas mistrzyni UFC?

Zobacz wyniki

Popularne

FACEBOOK

Nadszedł czas, aby ten świat wojowników został doceniony i uhonorowany marką o której każdy zawodnik będzie mówił z dumą. Wszystkie produkty BELTOR: suplementy, odzież i akcesoria są specjalnie projektowane dla tych, którzy utożsamiają się ze światem sportów walki.

Powered by BELTOR.eu.

Copyright © 2015 Strefa Sztuk Walki. Wszystkie prawa zastrzeżone.