Wielki pech Marcina Helda. Nie zawalczy na ACA 92 w Warszawie
Polskie MMA

Wielki pech Marcina Helda. Nie zawalczy na ACA 92 w Warszawie

Marcin Held na ostatniej prostej przed galą ACA 92 odniósł kontuzję i niestety nie będzie mógł zawalczyć na gali w Warszawie. Polskiego zawodnika w pojedynku z piekielnie mocnym Abdulvakhabovem zastąpi Brian Foster (28-10) ze Stanów Zjednoczonych. Kontuzja wykluczyła też Smolyakova. Kto nowym przeciwnikiem Łazowskiego?

Mocny przeciwnik wymagał od Marcina Helda mocnych przygotowań do walki. Niestety, na ostatniej prostej polski zawodnik doznał kontuzji barku, która nie pozwoli mu zawalczyć na gali ACA 92. Held opublikował na swoim fanpage’u wideo, w którym przekazał tę wiadomość fanom.

Brian Foster (28-10) vs Abdul-Aziz Abdulvakhabov (15-2)

Brian Foster nie ma łatwego zadania. Amerykanin wchodzi na kartę walk na kilkanaście dni przed galą, a jego przeciwnik to topowy zawodnik organizacji i były mistrz wagi lekkiej, który dopiero co stracił pas. Abdulvakhabov ma na koncie 14 zwycięskich pojedynków z rzędu, z których aż 10 Rosjanin kończył przed czasem. Brian Foster to bardzo doświadczony przeciwnik zza oceanu. W swoim rekordzie ma 28 zwycięstw i też nie lubi długich pojedynków! Prawie wszystkie walki wygrywał przed czasem, a aż 19 pojedynków zakończył już pierwszej rundzie. To z pewnością będzie jedno z bardziej emocjonujących zestawień gali ACA 92.

W karcie walk na ACA 92 czeka nas jeszcze jedna zmiana zawodnika. Rosjanin Dmitry Smolyakov też uległ kontuzji i nie będzie mógł zawalczyć z Mateuszem Łazowskim. Wkrótce poznamy nazwisko nowego przeciwnika dla zawodnika z Warszawy.

Weekend wrażeń dla fanów MMA

Podczas gali ACA 92, która 16 lutego odbędzie się w Warszawie, zobaczymy aż 15 pojedynków w formule MMA z udziałem światowej klasy zawodników. Nasz kraj reprezentować będzie aż dziewięciu wojowników, dobrze znanych i cenionych w świecie sportów walk m.in. Piotr Strus, Daniel Omielańczuk, Karol Celiński, Aslambek Saidov czy Radosław Paczuski. Zanim zobaczymy zawodników w klatce, będzie ich można spotkać na żywo podczas otwartej ceremonii ważenia, która odbędzie się na dzień przed galą, w piątek, w hali Torwar. W\

Kliknij aby skomentować

Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

ANKIETA

Czy Rafał Kijańczuk w 2019 roku zdobędzie tytuł mistrza M-1 Global?

Zobacz wyniki

Popularne

FACEBOOK

Nadszedł czas, aby ten świat wojowników został doceniony i uhonorowany marką o której każdy zawodnik będzie mówił z dumą. Wszystkie produkty BELTOR: suplementy, odzież i akcesoria są specjalnie projektowane dla tych, którzy utożsamiają się ze światem sportów walki.

Powered by BELTOR.eu.

Copyright © 2015 Strefa Sztuk Walki. Wszystkie prawa zastrzeżone.