UFC zawita do Pragi! Gala w Czechach 23 lutego
Światowe MMA

UFC zawita do Pragi! Gala w Czechach 23 lutego

UFC® potwierdziło dzisiaj, że zorganizuje swoją pierwszą galę w Czechach w sobotę, 23 lutego na arenie O2 w Pradze. Będzie to pierwsza gala UFC w Europie w 2019 roku. Organizacja będzie kontynuowała rozwój na całym świecie poprzez promowanie MMA wśród nowej publiczności.

Fani powinni zarejestrować swoją chęć wzięcia udziału w gali na ufc.com/prague aby wcześniej zabezpieczyć swoje bilety na tę noc pełną zapierających dech w piersiach akcji. Bilety trafią do sprzedaży przez Ticketportal w piątek, 7 grudnia.

Popularność UFC w Czechach ogromnie wzrosła w ostatnich latach. Mieszka tutaj jedna z gwiazd wśród kobiet w UFC, Lucie Pudlova, która niedawno minimalnie przegrała przez decyzję z Irene Aldana. Ich niesamowita walka została nagrodzona bonusem Fight of the Night podczas UFC 228: WOODLEY vs. TILL.

David Shaw, UFC Senior Vice President, powiedział: – Czechy już od długiego czasu było na naszym celowniku, jako że UFC jest coraz bardziej popularne w całej Europie. Jesteśmy niesłychanie podekscytowani, że w końcu możemy zorganizować galę dla naszych wiernych fanów z Czech. Chcemy tutaj dalej budować markę UFC oraz promować MMA. To będzie wspaniała noc!

Bilety na galę UFC FIGHT NIGHT® PRAGUE trafią do sprzedaży w piątek, 7 grudnia o 10:00 CET poprzez Ticketportal, a ich ceny zaczną się od 990CZK. Członkowie Fight Club będą mogli zakupić bilety wcześniej, w środę, 5 grudnia o 10:00, natomiast osoby, które zarejestrowały swoją chęć wzięcia udziału w gali, dostaną szansę na wcześniejsze kupienie biletów w czwartek, 6 grudnia o 10:00.

Kliknij aby skomentować

Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

ANKIETA

Czy Rafał Kijańczuk w 2019 roku zdobędzie tytuł mistrza M-1 Global?

Zobacz wyniki

Popularne

FACEBOOK

Nadszedł czas, aby ten świat wojowników został doceniony i uhonorowany marką o której każdy zawodnik będzie mówił z dumą. Wszystkie produkty BELTOR: suplementy, odzież i akcesoria są specjalnie projektowane dla tych, którzy utożsamiają się ze światem sportów walki.

Powered by BELTOR.eu.

Copyright © 2015 Strefa Sztuk Walki. Wszystkie prawa zastrzeżone.