Rywal Oskara Piechoty kontuzjowany. Transmisja z Spartan Fight 7 w FightKlub
Ogłoszenia

Rywal Oskara Piechoty kontuzjowany. Transmisja z Spartan Fight 7 w FightKlub

Spartan Fight 7

Fatalna wiadomość dotarła do organizatorów gali Spartan Fight 7 w Chorzowie. Brazylijczyk Adriano Balby, który miał zmierzyć się z Oskarem Piechotą nie dotrze do Polski, gdyż w kraju zatrzymała go kontuzja. Na kilka dni przed galą trwają intensywne poszukiwania rywala dla zawodnika z Trójmiasta. 

Transmisję z gali Spartan Fight 7, 1 kwietnia, przeprowadzi stacja Fightklub HD dostępna wyłącznie na platformie NC+ oraz w najlepszych sieciach kablowych.

Zależało nam na tym, by pokazać w TV już pierwszej pojedynki Karty Głównej,  dlatego też transmisja w Fightklubie rozpocznie się o godzinie 20:00. Wszystkich fanów zachęcamy by już dziś zapoznali się z aplikacją Beegoz, która przygotuje na galę coś specjalnego. Wkrótce podamy więcej szczegółów na ten temat.

Kliknij aby skomentować

Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

ANKIETA

Czy Joanna Jędrzejczyk odzyska pas mistrzyni UFC?

Zobacz wyniki

Popularne

FACEBOOK

Nadszedł czas, aby ten świat wojowników został doceniony i uhonorowany marką o której każdy zawodnik będzie mówił z dumą. Wszystkie produkty BELTOR: suplementy, odzież i akcesoria są specjalnie projektowane dla tych, którzy utożsamiają się ze światem sportów walki.

Powered by BELTOR.eu.

Copyright © 2015 Strefa Sztuk Walki. Wszystkie prawa zastrzeżone.