Rafał Kijańczuk podpisze kontrakt z FEN? "Piłka po stronie Rosjan"
Beltor News

Rafał Kijańczuk podpisze kontrakt z FEN? „Piłka po stronie Rosjan”

Rafał Kijańczuk z Team Beltor jest bliski związania się umową z federacją Fight Exclusive Night. „Kijana” chce bić się dla dwóch organizacji, gdyż obecnie jest na kontrakcie z rosyjskim M-1 Global. Zawodnik z Chełma czeka też na starcie o pas kategorii półciężkiej z Khadisem Ibragimovem

Kijańczuk z wywiadzie dla forum „MMA Polska & Świat” wyznał, że spotkał się już z prezesem FEN-u, Pawłem Jóźwiakiem, który zaoferował mu kontrakt z drugą siłą MMA w Polsce. 26-latek na występy w Polsce musi uzyskać jednak zgodę M-1 Global.

Kontrakt jeszcze nie jest podpisany. Są prowadzone rozmowy. Spotkałem się na początku roku z Pawłem Jóźwiakiem, z trenerem, z managerem. Ustaliliśmy pewne fakty, pewne rzeczy, aczkolwiek kontrakt nie jest podpisany. Można powiedzieć, że piłka jest po stronie Rosjan, w tej chwili – powiedział Rafał Kijańczuk.

Dzień z życia Rafała Kijańczuka w Berkut WCA Fight Team (wideo)

 

Kliknij aby skomentować

Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

ANKIETA

Czy Rafał Kijańczuk w 2019 roku zdobędzie tytuł mistrza M-1 Global?

Zobacz wyniki

Popularne

FACEBOOK

Nadszedł czas, aby ten świat wojowników został doceniony i uhonorowany marką o której każdy zawodnik będzie mówił z dumą. Wszystkie produkty BELTOR: suplementy, odzież i akcesoria są specjalnie projektowane dla tych, którzy utożsamiają się ze światem sportów walki.

Powered by BELTOR.eu.

Copyright © 2015 Strefa Sztuk Walki. Wszystkie prawa zastrzeżone.