Popis umiejętności Jarosława Daschke na FEN 17: Baltic Storm
Kickboxing

Popis umiejętności Jarosława Daschke na FEN 17: Baltic Storm

Jarosław Daschke pok. Marcina Stopkę

Kapitalną formę na gali FEN 17: Baltic Storm zaprezentował Jarosław Daschke, który po trzech rundach pewnie wypunktował Roberta Rajewskiego Jr. Dla zawodnika Championa Gdańsk była to trzecia wygrana w Fight Exclusive Night. 

Dla Jarosława Daschke (27 lat, 173 cm, 11-1) to trzykrotny srebrny medalista Pucharu Świata i wielokrotny mistrza Polski w kickboxingu i muay thai. W poprzednich pojedynkach podopieczny trenera Bogdana Bliźniaka zwyciężał na punkty – w 2014 roku na gali FEN 4 Summer Edition w Sopocie pokonał Łukasza Gawlika, a na FEN 13 Summer Edition w Gdyni wygrał z Marcinem Stopką. Utytułowany weteran amatorskiego kickboxingu (ma na koncie ponad 150 walk, z których wygrał około 120) na zawodowych ringach radzi sobie doskonale – jesienią dopisał do swego rekordu zwycięstwo nad mistrzem Ukrainy Oleksia Mykhailova, a kilka dni temu w starciu z Piotrem Trześniewskim-Trycem obronił pas Zawodowego Mistrza Krajów Nadbałtyckich Federacji BMAF K-1.

Kliknij aby skomentować

Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

ANKIETA

Czy Joanna Jędrzejczyk odzyska pas mistrzyni UFC?

Zobacz wyniki

Popularne

FACEBOOK

Nadszedł czas, aby ten świat wojowników został doceniony i uhonorowany marką o której każdy zawodnik będzie mówił z dumą. Wszystkie produkty BELTOR: suplementy, odzież i akcesoria są specjalnie projektowane dla tych, którzy utożsamiają się ze światem sportów walki.

Powered by BELTOR.eu.

Copyright © 2015 Strefa Sztuk Walki. Wszystkie prawa zastrzeżone.