Polish Power [Październik]: Wybierz najlepszego zawodnika miesiąca!
Wszystkie

Polish Power [Październik]: Wybierz najlepszego zawodnika miesiąca!

Nadszedł czas, aby rozstrzygnąć plebiscyt na najlepszego zawodnika MMA w październiku. W ostatnim miesiącu wakacji dużo działo się w świecie wszechstylowej walki wręcz, nie tylko na polskiej scenie. Z gal najbardziej zapamiętamy KSW 36 w Zielonej Górze, UFC 204 w Manchesterze czy FEN 14 w Katowicach. 

MICHAŁ MATERLA (NR 3 W RANKINGU SSW)

michal-materla-ksw-36

1 października w Zielonej Górze Michał Materla pokazał się ze świetnej strony. Na gali KSW 36 „Cipao” znokautował cenionego weterana UFC  i World Series of Fighting, Rousimara Palharesa. Zawodnik Berskerker’s Team Szczecin dzięki wygranej przybliżył się do mistrzowskiej walki o pas wagi średniej. O wyczynie Materli można było dowiedzieć się wcześniej na naszym portalu.

 

TOMASZ NARKUN (NR 1 W RANKINGU SSW)

tomasz narkun

Narkun idzie jak burza w federacji KSW. Zawodnik ze  Stargardu Szczecińskiego w Zielonej Górze nie dał najmniejszych szans „Afrykańskiemu Zabójcy” – Thierry’emu Rameau Sokoudjou. „Żyrafa” znokautował doświadczonego rywala w 1. rundzie i obronił mistrzowski pas w wadze półciężkiej KSW. Dla 26-latka była to czwarta wygrana z rzędu w KSW, a wszystkie z nich odniósł on przed czasem.

 

MATEUSZ GAMROT (NR 2 W RANKINGU SSW)

Mateusz Gamrot

„Gamer” to wielki skarb KSW, który z walki na walkę daje się poznać jako nie tylko wyśmienity grappler, ale także stójkowicz. W pierwszej obronie pasa KSW zawodnik Ankosu Zapasy Poznań nie miał większych problemów z pokonaniem Brazylijczyka Renato Gomesa Gabriela na gali w Zielonej Górze. 25-latek poddał rywala w drugiej rundzie skrętówką. Dla Polaka była to 12. wygrana. „Gamer” nie zaznał jeszcze porażki w zawodowym MMA.

 

DAMIAN STASIAK

damian-stasiak-ufc-manchester

Świetnie w UFC radzi sobie Damian Stasiak. Po wygranej w kwietniu tego roku z Filipem Pejicem na gali w Zagrzebiu, „Webster” dopisał drugie zwycięstwo w Manchesterze, 8 października, gdzie zmierzył się z miejscowym zawodnikiem Daveyem Grantem. Łodzianin poddał rywala balachą w trzeciej rundzie i obecnie jego rekord w MMA to 10 wygranych i 3 porażki.

 

IZU UGONOH

Izu Ugonoh

Znakomicie w wadze ciężkiej na obczyźnie radzi sobie Izu Ugonoh. Reprezentant Polski 1 października na gali w Nowej Zelandii posłał kolejnego rywala na deski. Tym razem jego ofiarą padł doświadczony Francuz Gregory Tony, który przegrał przez techniczny nokaut w 2. rundzie. Dzięki tej wygranej Ugonoh zdobył regionalny pas IBF Mediterranean wagi ciężkiej.

BELTOR WIDEO: FIWE 2016 okiem Strefy Sztuk Walki

Kliknij aby skomentować

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Popularne

FACEBOOK

Nadszedł czas, aby ten świat wojowników został doceniony i uhonorowany marką o której każdy zawodnik będzie mówił z dumą. Wszystkie produkty BELTOR: suplementy, odzież i akcesoria są specjalnie projektowane dla tych, którzy utożsamiają się ze światem sportów walki.

Powered by BELTOR.eu.

Copyright © 2015 Strefa Sztuk Walki. Wszystkie prawa zastrzeżone.