Paweł Jędrzejczyk poznał rywala na gali MFC 12!
Beltor News

Paweł Jędrzejczyk poznał rywala na gali MFC 12!

Paweł Jędrzejczyk (BeltorTeam)

Jeden z najlepszych polskich kickboxerów, Paweł Jędrzejczyk 16 września po raz dziesiąty wejdzie do ringu organizacji Makowski Fighting Championship. „Wergi” na gali MFC 12 w Zielonej Górze zmierzy się z reprezentantem Surinamu, Donovanem Wisse. Stawką pojedynku będzie mistrzowski pas organizacji w wadze do 80 kg.

Starcie zakontraktowano na trzy pięciominutowe rundy. – Kilka dni temu zapowiadaliśmy walkę Pawła Jędrzejczyka z Mohamedem Zenasni z Holenderskiego Petres Gym. Niestety, jak poinformował nas trener Clyde Petres zawodnik doznał kontuzji i nie stanie do walki w Zielonej Górze. Holenderski team współpracuje z wysokiej klasy zawodnikami z Surinamu i to właśnie Surinamczyk będzie kolejnym rywalem Pawła w walce o pas mistrzowski MFC. Donovan Wisse pomimo młodego wieku jest bardzo doświadczony, walczył dla prestiżowych organizacji – możemy przeczytać na facebooku MFC.

Dowiedz się więcej na temat pierwszego Polaka w organizacji Glory. Poznaj bliżej karierę Pawła Jędrzejczyka w poniższym artykule:

Paweł Jędrzejczyk (Beltor Team)

Kliknij aby skomentować

Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

ANKIETA

Czy Joanna Jędrzejczyk odzyska pas mistrzyni UFC?

Zobacz wyniki

Popularne

FACEBOOK

Nadszedł czas, aby ten świat wojowników został doceniony i uhonorowany marką o której każdy zawodnik będzie mówił z dumą. Wszystkie produkty BELTOR: suplementy, odzież i akcesoria są specjalnie projektowane dla tych, którzy utożsamiają się ze światem sportów walki.

Powered by BELTOR.eu.

Copyright © 2015 Strefa Sztuk Walki. Wszystkie prawa zastrzeżone.