Paweł Jędrzejczyk mistrzem organizacji MFC!
Beltor News

Paweł Jędrzejczyk mistrzem organizacji MFC!

Paweł Jędrzejczyk MFC 12
fot. Krzysztof Walicki/ Darek Biczyński

Paweł Jędrzejczyk z Team Beltor został pierwszym, historycznym mistrzem organizacji Makowski Fighting Championship w wadze do 80 kg. „Wergi” na gali MFC 12 w Zielonej Górze, która była zarazem Memoriałem ku pamięci Dawida Mory, pokonał w walce wieczoru Guilllermo Bloklanda jednogłośną decyzją sędziów.

 Nie dostałem go za darmo.Dla tej prestiżowej organizacji walczę od ośmiu lat i wygrałem osiem z dziesięciu pojedynków. Ktoś spyta co znaczy dla ciebie ten tytuł? To symbol mojej ciężkiej wieloletniej pracy!
Walkę i to piękne trofeum dedykuje mojej córeczce Julii, która za chwile kończy rok oraz mojej kochanej żonie Natalia To dla was dziewczyny. Chciałbym publicznie podziękować Tomek Makowski i jego narzeczonej Asi za te wszystkie lata współpracy i możliwość walki o pierwszy tytuł MFC przed swoją publicznością. W Zielonej Górze czuje sie jak u siebie. Dziekuje wszystkim kibicom. Wasze wsparcie jest dla mnie bezcenne! Dziękuje trenerowi Tariel Zandukeli za całą pracę! Gdy był w moim narożniku nigdy nie przegrałem – napisał świeżo po walce Jędrzejczyk. 

Zobacz pierwszy wywiad z „Wergim” po zdobyciu mistrzowskiego pasa MFC!

 

Kliknij aby skomentować

Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

ANKIETA

Czy Joanna Jędrzejczyk odzyska pas mistrzyni UFC?

Zobacz wyniki

Popularne

FACEBOOK

Nadszedł czas, aby ten świat wojowników został doceniony i uhonorowany marką o której każdy zawodnik będzie mówił z dumą. Wszystkie produkty BELTOR: suplementy, odzież i akcesoria są specjalnie projektowane dla tych, którzy utożsamiają się ze światem sportów walki.

Powered by BELTOR.eu.

Copyright © 2015 Strefa Sztuk Walki. Wszystkie prawa zastrzeżone.