Paweł Jędrzejczyk będzie bronił pasa na MFC 14! Znamy jego rywala
Beltor News

Paweł Jędrzejczyk będzie bronił pasa na MFC 14!

Wielkie nazwiska na gali MFC14 w Zielonej Górze! Paweł „Wergi”Jędrzejczyk stanie w obronie pasa mistrzowskiego MFC, a jego rywalem będzie Fernando „The Flash” Groenhart z Holandii. Oba nazwiska doskonale znane fanom największej i najlepszej organizacji kickboxingu na świecie Glory. Ten pojedynek może skraść show MFC14!

Gala MFC14 – Makowski Fighting Championship, już 22 września w zielonogórskiej hali CRS. W ringu zobaczymy nowe nazwiska: Przemysław Kacieja, Kacper Frątczak i Damian Linder zadebiutują dla organizacji MFC! O pasy mistrzowskie MFC zawalczą Michał Szmajda i Maciej Zembik, a w obronie tytułu zobaczymy Pawła Jędrzejczyka i Emilię Czerwińską! Ponadto po udanym debiucie, po raz drugi w ringu MFC stanie Kacper Muszyński, a w wadze super ciężkiej doskonale znany kibicom Marcin Bodnar. 

 

 

Kliknij aby skomentować

Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

ANKIETA

Czy Rafał Kijańczuk w 2019 roku zdobędzie tytuł mistrza M-1 Global?

Zobacz wyniki

Popularne

FACEBOOK

Nadszedł czas, aby ten świat wojowników został doceniony i uhonorowany marką o której każdy zawodnik będzie mówił z dumą. Wszystkie produkty BELTOR: suplementy, odzież i akcesoria są specjalnie projektowane dla tych, którzy utożsamiają się ze światem sportów walki.

Powered by BELTOR.eu.

Copyright © 2015 Strefa Sztuk Walki. Wszystkie prawa zastrzeżone.